bugün

Sevgilisinden dayak yiyen turist kadın, polis ekiplerinin sevgilisini gözaltına almasına engel oldu.
Sanırım hoşuna gidiyor sert erkek.
Demek ki dövmek yerine çiçek falan alsa bu karı bırakır bu çocuğu

https://m.haberler.com/ke...ozaltina-13486241-haberi/
ne turist diye insanı yanıltıyorsunuz ya. arap işte. ne yapsa yeridir.
arap ulkesinde yapamadigini, yasayamadigi ozgurlugu gelip turkiye de yasamaya calisiyor sonra sapitip sacmaliyor! arap yagi bol bulunca hesabi...
haberde 'turist' diyor ve aynı anda arap diyor. şimdi turist mi arap mı? arap ne zaman turist olmuş tayibistanda.

kadın sert seviyordur. öyle erkeğin de öyle kadının da allah belasını versin.
(bkz: karışmayın) doğal seçilim işlesin.
anlamadığım şeyler var bu haberde,
1- biz bu yavşak döl israfı, gereksiz oksijen tüketen arapları neden ambulasta tedavi ediyoruz ?
2- polis ikisini de göz altına neden almıyor ? toplum huzurunu kaçırmak suçundan at nezarete, olmuyor mu ?
3- arap ne zaman turist oldu la bu ülkede ?
4- taksici polisi aradığında polis hemen gelmiş mi ya olay yerine ? ben evimin önünde adama bıçak çektiklerinde aradım, 500 metre uzaklıktaki karakoldan gelmeleri 20 dakika sürmüştü oysa...
5- kadın da adamı pataklamış belli, haberde bunun üstünde durulmuyor nedense...

cevaplarını alamayacağımı bile bile yazdım işte...ben de böyle bir tipim...
istanbul'un ortasında sütyenle gezen Arap.
avrupanın zengini, orta kesimi ibizaya, italyaya, yunanistana tatile geliyor. fakiride türkiyeye.
arap türk kürt alman ingiliz fransız vb hangi millet ırk din kültür (kimlik) olursa olsun dayak yiyen kadın görsem umurumda değil.
mesela; adam kadını sopayla dövse ve sopası kırılsa ona yeni sopa veririm.
aynı şekilde; kadın adamı dövse sopası kırılsa kadına yeni bir sopa veririm.

mutlaka o dayak yiyen kadına annesi babası "kızım bundan adam olmaz, yakma kendini" demiştir.
dayak yiyen kadın "siz bana karışamazsınız" demiştir.

kızın erkek arkadaşı (iş yerinde mahallesinde olan) kıza "yapma etme iyi düşün" demiştir.
dayak yiyen kadın bana asılıyor sanıp "ben seni abi olarak görüyordum" diyerek erkeği sapık manyak yerine koymuştur.

mutlaka kız arkadaşı kankası gayak yiyen bu kadına "bu ayıda ne buluyorsun, başına bela alma" demiştir. dayak yiyen kadın arkadaşına "senin manitan sevgilin yok, beni kıskanıyorsun, mutlu olmamı çekemiyor istemiyorsun, manitama asılıyorsun" demiştir.

dayak yiyen kadını görüp olaya müdahil olun, adama "ne yapıyorsun deyin" adam da "sana ne lan, sen ne karışıyorsun, sana mı soracağım" diyecek (yoksa benim manitanın-karımın gizli aşığı sen misin, beni seninle mi aldatıyor demesi bonus) üzerinize yürüyecek.

siz de "amınagoduğumun lavuğu karını-sevgilini sikecek misin, dövecek misin git evinde yap" diyerek dayak atan sığıra kafayı gömüp bok çuvalı gibi yere yığdığınız zaman dayak yiyen kadın sizin üzerinize kedi gibi atlayacak "sen ne karışıyorsun, sen kimsin, sana ne" diyecek.
adam hastaneye siz karakola gideceksiniz.

kadın sizden davacı olacak.
biz tartışıyorduk, her ilişkide ailede böyle tartışma olur. bu adam geldi eşime-sevgilime saldırdı, sonra da bana saldırdı diye sizden şikayetçi olacak.
akşam karakolda kalıp ertesi gün mahkeme çıkıp tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılacaksınız.

tecrübe konuşuyor.
sakın ha bulaşmayın, bokunuzda boğulun deyin ve yolunuza devam edin.
bu dayak yiyen kadını koruyup adama müdahil olan polis değil sıradan vatandaş olsaa olacakları tahmin edin.

gençtim, manita yüzünden bir birimize dalmıştık ve bizi ayırdılar. bir yaşlı kavga eden biz gençlere dönüp şöyle demişti; kan, kancıktan çıkar, bir birinizin gırtlağına bir am için sarılmayın, değmez,
Maldır aq yeter ulan artık hem dayak yiyorsun hem kocam döverde söverde var mı böyle dünya.