1. .
  Preston North End den Portsmouth a tranfer olan genç golcü.ingiltere nin 21 yaş altı takımında da oynamaktadır.
  ... red devil
 2. .
  müthiş sempatik bir adammış, bunu bugün gördüm. sunderland maçında sağ kanatta köşe gönderinin dibinde bir pozisyonda topu ayağına dolaştırdı ve top auta çıktı. hemen dibindeki yan hakem de doğal olarak bayrağını aut noktasına doğu kaldırdı, bu kardeşimiz de gülerek hakemin kolundan tuttu ve o bayrağı eliyle korner noktasına doğru gösterttirdi. sona hakemle karşılıklı gülüştüler falan, baya sempatik bir manzaraydı, robbie fowler'ı getirdi akıllara. ayrıca bugün sunderland karşısında oyuna sonradan girip, attığı 2 golle takımına* galibiyeti getiren isim olmuştur. ikinci golü genç forvet adaylarına ders diye izletilmelidir.
  ... pulemjot kalashnikova
 3. .
  liverpool fc alt yapısından yetişmiştir. 28 temmuz 1985 doğumludur ve burnley'de 22 numarayı sırtında taşımaktadır. ayrıca 19 eylül 2009 burnley sunderland maçı'nı kurtaran adamdır.
  ... kewell the wizard of oz
 4. .
  bury'den beri takip ettiğim golcü.sunderland'e attığı 2 golle günü kurtaran isim olmuştur.porsmouth'tan kiralık olarak burnley'e gelen futbolcu henüz 24 yaşındadır.bu sezon adından baya söz ettirecek tahminimce
  ... morientes