bugün

(bkz: ebesinin amı)
eskiden sadece para parayı çekerdi, şimdi pipi pipiyi çekiyor diye düşündürmüştür yalnız ve de yapayalnız bünyemi.
ama ikisinden de hazetmem zaten. benim hayal kırıklığım rock hudson du çünkü. ne adamdı be.
editpiaf:imla
lan bu zengin gavurlar böyle işte bir yerden sonra yetinemiyorlar bir sonraki aşamaları da intihar. hep dinsizlikten azizim.

o değil de her ikiside arkadan önden amerikalı'ymış.
(bkz: bu iste bi ibnelik var)
tam hatırlamıyorum ama ya bir ya iki sene önce bir arkadaşımla televizyon izliyoruz. bunlar çıktı. arkadaşlıklarından söz ediliyordu. birkaç fotoğraf ve görüntü gösterdiler. döndüm arkadaşıma "kızım bunlar sevgili lan" dedim. hiç unutmuyorum çünkü beckham ortaokul dönemindeki ergenlik aşklarımdan biriydi. o arkadaşım saçmalama falan dediyse de "valla bakışlara bak, victoria bundan kıskanıyo kesin, baş da edemez, tom victoria'dan daha güzel" dedim. güldük. bugün de bu haberi görünce hiç şaşırmadım. belliydi zaten.
ne kadar gerçek olduğu bilinmeyen bir olay olsa da son zamanlarda meydana gelen en seksi haberdir.
üzüntü veren hadise.

evet çünkü tom cruise ile aramızdaki tek engel gay olması, onun dışında bi engel yok yani.
"hani marjinal bizdik?" demek adına mı yapılıyor bunlar anlamadım ki. marjinal demek bokunu çıkarmak demekse vallahi sizden iyi yapan yok.
adamlar ömürleri boyunca her türden kadının tadına bakmıştır. brunette, blonde, milf, teen vs. o kadar paranın ve ünün kötü yanı işte. sonunda gay liğe yol açabiliyor. *
dedikodudan ibaret olması umut edilendir.
tom sana yakıştı mı david.

gay olduğunu öğrenen kızlar üzülmüş ama
aranızdaki tek engel gay olması değil hatırlatmak istedim.
ikisi de her istediği kadınla beraber olabilecek kadar yakışıklı, popüler ve zengindir. değişik heyecanlar denemek istemeleri normaldir.
çok kadınla yatınca erkeğin gay olduğunu düşünen cahillerin ne kadar çok olduğunu düşündüren konu. Zira o işler öyle olmuyor. bir ispat falan da yok. ama yine yurdum insanı gelişine gelişine sallıyor. hadi bakalım.
brad de gelsin tam olsun, gelmiş geçmiş en iyi film çıkar burdan.
(bkz: elindeki yetmedimi beckham)
ne yani şimdi birbirlerine mi zorluyorlar? varlık içinde yokluk çekmektir bunun adı.
o değil de biri tom cruise biri david beckham... dünya üzerindeki en taşaklı gay çift olabilirler.
e tabi zamanında herkesi düdükle, karıdan kızdan usanç getir, bık, farklı arayışlara yönel, abazanlığın sınırı yok bilader.
Gerçekse, üzülen kızların bu iki yakışıklıya ulaşamamasının sebebidir. Yoksa bu iki vahşi cazibe onlarındı. Ama gözümüzle görmeden inanmamamız gereken olaydır. Gıybet yapmamak lazım.
şaşırtmıştır. Kimi beğensek gay çıkıyo amk.
(bkz: merhaba ben pempe beckham)
(bkz: hiçbirşeyeboşunaiçlenmeyentom)
Türk kızlarının yakalandıkları yatakta olmak için can atmasına sebep olmuş hadisedir , belki bizde faydalanırız lan ümidine.
(bkz: ikimize birden yükleniyorlar)
--spoiler--
David Beckham ile Tom Cruise aynı yatakta basılmış. Triplerden, kaprislerden nasıl yıldılarsa şunları bile birbirine muhtaç ettiniz ... koyim.
--spoiler--

@Materyalmumin.
kızları derinden yaralayan durum.

brad bitt'le üçlü yapsınlar da bütün kızlar hepten göt olsun hehe.
genç kızlarda deprem etkisi yaratan durumdur. yakışıklılığı birinci planda tutan kızlar için ibret verici bir hadisedir.