bugün

--spoiler--
Yasandı bitti saygısızca aldatmanın tadına varınca
Dogru söylesen kimin umurunda gözüme inanırım haydi zıpla!
--spoiler--
Örneğine sık sık rastladığımız futbol dünyasıyla sanat dünyası arasında yaşanan aşklardan biri daha.*
tom cruise bu durumda sübyancı olmaktadır çok kötü çok.
https://twitter.com/samih...status/222997752492195840. **
saha da futbolcu, evde baba, yatak da ibne.
hadi atayistler diyorum, anladınız siz onu, açıklayın hodri meydan!
açık açık konuşalım arkadaşlar şunu; deyvıd bekımın tom kuruzu sikmesidir bu olayın adı. net. evet.
genç kızlarda deprem etkisi yaratan durumdur. yakışıklılığı birinci planda tutan kızlar için ibret verici bir hadisedir.
kızları derinden yaralayan durum.

brad bitt'le üçlü yapsınlar da bütün kızlar hepten göt olsun hehe.
--spoiler--
David Beckham ile Tom Cruise aynı yatakta basılmış. Triplerden, kaprislerden nasıl yıldılarsa şunları bile birbirine muhtaç ettiniz ... koyim.
--spoiler--

@Materyalmumin.
(bkz: ikimize birden yükleniyorlar)
Türk kızlarının yakalandıkları yatakta olmak için can atmasına sebep olmuş hadisedir , belki bizde faydalanırız lan ümidine.
(bkz: merhaba ben pempe beckham)
(bkz: hiçbirşeyeboşunaiçlenmeyentom)
şaşırtmıştır. Kimi beğensek gay çıkıyo amk.
Gerçekse, üzülen kızların bu iki yakışıklıya ulaşamamasının sebebidir. Yoksa bu iki vahşi cazibe onlarındı. Ama gözümüzle görmeden inanmamamız gereken olaydır. Gıybet yapmamak lazım.
e tabi zamanında herkesi düdükle, karıdan kızdan usanç getir, bık, farklı arayışlara yönel, abazanlığın sınırı yok bilader.
o değil de biri tom cruise biri david beckham... dünya üzerindeki en taşaklı gay çift olabilirler.
ne yani şimdi birbirlerine mi zorluyorlar? varlık içinde yokluk çekmektir bunun adı.
(bkz: elindeki yetmedimi beckham)
brad de gelsin tam olsun, gelmiş geçmiş en iyi film çıkar burdan.
çok kadınla yatınca erkeğin gay olduğunu düşünen cahillerin ne kadar çok olduğunu düşündüren konu. Zira o işler öyle olmuyor. bir ispat falan da yok. ama yine yurdum insanı gelişine gelişine sallıyor. hadi bakalım.
ikisi de her istediği kadınla beraber olabilecek kadar yakışıklı, popüler ve zengindir. değişik heyecanlar denemek istemeleri normaldir.
dedikodudan ibaret olması umut edilendir.
tom sana yakıştı mı david.

gay olduğunu öğrenen kızlar üzülmüş ama
aranızdaki tek engel gay olması değil hatırlatmak istedim.
adamlar ömürleri boyunca her türden kadının tadına bakmıştır. brunette, blonde, milf, teen vs. o kadar paranın ve ünün kötü yanı işte. sonunda gay liğe yol açabiliyor. *
"hani marjinal bizdik?" demek adına mı yapılıyor bunlar anlamadım ki. marjinal demek bokunu çıkarmak demekse vallahi sizden iyi yapan yok.