1. 1.
  dave matthews bandin afrikalı, burnu kalkık, dudakları ördek gibi olan supersonic solisti.
  1 ... frijit jones
 2. 2.
  john lennon u anma gecesindebeatlesdan in my lifeadlı şarkıyı çalmış ve harika yorumlamış,benim ağlamama neden olmuş kişi.
  ... pink_floyd
 3. 3.
  (bkz: when the world ends)
  ... micro cuts
 4. 4.
  dünyanın en sempatik adamlarından biri. suratından şirinlik akıyor resmen ses tonu da ona uyum sağlamış, kanatsız melek gibi dünyada vaktini geçiren bir abimiz. grupcağızıyla cover yapmayı pek sever, en alakasız şarkıları en güzel şekilde söyler. hatta marvin gaye'in sexual healing'ini yeniden söylediği konser kaydıyla bizi afro-amerikan danslarına, boru danslarına yöneltmiştir. allahtan gören olmadı.
  neyse amerika'da bu adama tapılır, bir kaç yıl öncesine kadar avrupa ve bizim diyarlarda pek bilen yoktu. şimdi de yoktur heralde.
  tek hoşuma gitmeyen şeyi 10 kusur kişilik grubuna kendi adını vermesidir.vardır bir bildiği.

  (bkz: dave matthews band)
  1 ... lurgee
 5. 5.
  adam sandler'in uçuk bir israil ajanını canlandırdığı 'zohan' adlı filmde ufak bir rolü olan sanatçı, 'all along the watchtower' şarkısını kendi ve grubunun yorumundan dinlemek insana güzel gelir.
  ... pachuko
 6. 6.
  100'de 95 oranla kevin spaceye benzeyen, güzel sesli insan.
  ... dick headed japanese soldier
 7. 7.
  "The world and the universe are far more wonderful if there’s not a puppet master." buyurmuş yüce müzisyen.

  house md'nin 3. mevsim 15. bölümü olan half wit'te patrick obyedkov adlı piyanisti oynamıştır. hugh laurie ile karşılıklı döktürmüştür.
  ... sadaeke
 8. 8.
  facebook'ta dave matthews band'in türkiye fan sayfasıda açılmış. ilgili olanlar baksın derim, grup hakkında ilginç bilgiler de paylaşılıyor;

  https://www.facebook.com/DaveMatthewsBandTR
  ... jhhj