7. nesil bir yazar arkadaş.

ve bu yazar arkadaş sanal alemde tanıdığım en samimi ve en sıcak kanlı insan. evet abartmıyorum yaklaşık 10 senedir çhat odalarından tut, seks odalarına, ordan çık oyun odalırına kadar bir çok kişiyle sohbet etmişliğim var. ne bileyim msn lerde sevişip, telefonlarda 31 çekmişliğim, facebooktaki resimleri yalamışlığım var.

ama hepsinin yalan olduğu şu alemde böyle içten ve samimi dost kazanmak inan beni çok bahtiyar ediyor. aslında 2 senededen beri mesajlaşmaktan hiç hoşlanmam. bıktım yani. artık yapmacık gelmeye başladı. facebook, twitter falan hepsini iptal ettim. iş görüşmeleri için ayrı mail adresi açıp eski mailimi bile kullanmıyorum.

belki bu yazıyı okuyanları bağlamayacak ama bu sözlük ortamını bile çok basit görüyorum. evet çok basit...

arkadaşlık ve dostluk sırf beğinilme arzusu üzerine kurulmuş, ego ve hırs üzerine yalandan merhabalar, yalandan tebrik mesajları var. karma için kasan bir çok mal var.

- hehehe yardın lan.
- sadece seni takip ediyom biliyon mu?
- %812364283 yok böyle bi yazı;) süpersin.
- hepsi yalan gerçek sensin.

vs vs. şu plartformda sadece eğlenmek için varım. bağımlısı ( müptalası ) değilim. yazarlık sürecimde gece 12 den sonra 1 tane entryim yoktur. işim olmaz yani. sevişirim o saatte. karma kasmam. 50 den fazla anlaşılmamış yazım, bir birinden iğrenç başlıklarım vardır.

her neyse sizde kendinizi fazla kaptırmayın derim. burası gelip geçici. bu gün varsın yarın yoksun. siyahdalya çok güzel yazardı da noldu. 2 sayfa nick altıyla yalan oldu. kasmayın derim, benliğinizden ödün vermeyin. tıpkı bu yazar gibi doğal olun. neyseniz o olun. gülün eğlenin.

tabi bu yukarıdaki satırların hepsi karma kasan sığırlar içindi. okulda bu kadar uğraşsa inan profösör olur ibneler. adam 1 buçuk sene önce yazdığı iki satırlık cümleyi bile aklına getirip spoiler veriyor. kafa zehir şerefsizim. ama okumamış. aklını burda kullanıyor. yalandan yere dostluk kurmaya çalışıyor. ne kadar çok arkadaş kazansamsam o kadar çok karmam olur düşüncesinde.

- kanka şu başlığımı canlandırsana
- panpa şu yazıyı oyla lan.
- up up up

offffff neyin nolduğunu her kes biliyor zate. uzun uzaya yazmaya gerek yok. sıcak ve samimi olun. tıpkı bu arkadaş gibi .

yaşam tarzı, cinselliğe bakış açısı, yaşı... aklınıza gelebilecek her şeyi bana çok ters. fakat tek bir şey var beni ona bağlayan o da samimiyeti. adamda yalan yok amk. * * *
sıcakkanlı olduğunu gayet belli ettiren, önyargılardan kendini çoktan kurtarmış sempatik yazar.
öyle laf sokan bir yazar ki anlatılmaz...feci sokar yani. rencide eder bir daha sözlüğe giremezsin.
birisinin nickaltından kendi entryini sildiği yazardır. bulamıyorum, silen kişi lütfen bir mesaj atsın, en azından nedenini bileyim niye gittiğinin.
bluevelve cümlelerindeki yanlışlıkları bulamamış yazar. muhtemelen anlayamadığı için sonuca da varamadı.
arkadaşı tanımak için (bkz: kavak yelleri/#11035551) entryisi okunmalı.
fikir değiştirmiş yazar. *
sohbeti güzel yazar.
(bkz: #10994333)

ailecek beni hayrete düşüren yazar. *
bana rusça öğretecek olan yazar. çok müteşekkirim. hala böyle insanların olması güzel...
(bkz: #9827620) bu yazısından ötürü pazar pazar tebrik etme isteği uyandırmış yazar.
muckkss diye alnından '' öpülütesicesi '' bol olan yazar. ( bi seferde okuduysan helal )
selam eder. neşeli günler dilerim...
gün itibariyle iyiki doğmuştur. *
(#9827620) entrysi ile beğenimi kazanmıştır.

ayrıca online insan sayısının en fazla olduğu saatlerde sol frame'e taşınası yazardır.
arayan arkadaşlar bulabilsin diye şu an nickaltına egoistçe entry giren yazardır. sol frameden beklentisi en azından şu an için yoktur*.
benim sözlüğe gelmeme neden olan yazar.
hadi bakalım hayırlısı deyip, hoş gelmişlerimi iletirim kendisine..
kedi seven insandır , kedi seven insan özel olurmuş, herkes kedi sevemezmiş,
bravo kendisine, başarılarının devamını diliyorum.
nickinin her okuduğumda, aklıma "Ne ver ne bosjia ne prosi" şarkısını getiren yazar.
(bkz: #9999337) bir insan bu kadar mı içten olur dediğim yazar.
bu arada farenin mıncırığnı çıkarmış yazardır. yavaş oylama yap lan..
(#9992014)

hoş gelmiştir..
koşturmasını ama fazla ses çıkarmamasını istiyoruz.
malum alt katta komşular var..
hoş gelmiş nesildaştır , mütevazı kişiliğle mest etmiştir efenim .
rusçası ve hoşsohbeti guzel olan yazar hoş gelmiş sözlüğe umarım en kısa zamanda hedefini belirleyip sonrada güzelce ona ulaşıcak olan yazarımız...
efendi ve hoş sohbet birine benziyor. çoğumuzun var olamayan, anlayış kabilieti denilen olgunluğa sahip yazar. daim böyle kalması dileğiyle.

bu da benim ilk ve son mahlas altı entrymdir.
anladığım kadarıyla sıcak kanlıdır. hoşgelmiş.
nesildaştır, hoşgelmiştir.
yedinci nesil yazar, hoşgeldimştir.