bugün

serdar ortaç ve kenan doğulu ile gündeme gelen kıvırma olaylarının artmasının yazarlık alanınıda etkilemesi üzerine ortaya ekol halinde çıkan kişiler ***
ayrıca katıldıkları zirvelerde müzik başladığı an şakkada şukada şeklinde göbek atmaya başlayıp bütün sertliğnden sığrılıp ohhh yandan yazarlarımızdır.
(bkz: 7 temmuz fasıl zirvesi)
(bkz: binlerce dansöz var) *
ayarı yiyince anında dümeni 180 derece ters acıya kıran hemen saf degistiren yazarlardır,kelebek misali sözlük ömürleride uzun degildir bunlar defolu tekstil ürünleri gibi sürekli sirküle olurlar biri gider digeri gelir.
(bkz: uludag sozluk teki dansozluk yazarlari)
bi öyle bi böyle söyleyen, sözünün eri olmayan yazarlar. bunlar kimler ukteciden basın açıklaması bekliyoruz.
hem uludağ'da hem de diğer sözlüklerde yazıp da "yazmadım" ayağına yatanları vardır ki "atma recep din kardeşiyiz" denilesidirler.
an itibariyle dansözlükte yazan yazarlardır.

http://www.dansozluk.net *
sibel gökçe, asena, tanyeli sözlüğe yazar olursa iş/okul bölümüne yazacakları meslek
hayatını oryantal yaparak kazanan yazarlardır. kendilerinden "oryantalin incelikleri" ile ilgili enrtyler girmeleri beklenir. tematik sözlük olmamıza katkıda bulunmalıdırlar.
(bkz: karga)
dönsöz yazarlar ın artistik yetenek kazanmış hallerine verilen ad.
(bkz: gamsız dansöz)*
sözlüğü bırakıp aslanlar gibi geri dönenlere* dansöz deniyorsa, sözlüğü bıraktım deyip başka nickle sözlüğe devam edenlere ne demeli?? * *

(bkz: alem benim gibi yalaka görmedi)
tevbe edenler bağıra basılır nede olsa kader kurbanıdır bunlar.
sözlük ahalisi tarafından baş göz edilebilecek olanları ise gayet şanslıdır. özellikle çevresi bakımından bir çok kısmet getirebilecek olan arnold beyefendi ziyadesiyle yardımcı olabilir bu zat-ı muhterem dansözlere.
sözlüğümüz güzide bir yer olduğundan dansöz yoktur.varsa da
(bkz: dağılın lan)
(bkz: dansozlukculer)
-abi montaj bu gece hangi sözlükteyiz?
*bu gece uludayız, ben ayarladım herseyi, en ön başlıklarda çok kelli felli adamlar var.
-oo harikulade, sen o transparan elbiseyi giy, ben de dekoltemi açayım. bak iyi kıvır aman gitmesin oylar.
*sen merak etme deve, modlar arkamızda bizim.
gidip gelmeye alışık med cezir tarzında yazarlardır bunlar. özel gecelere çıkar, kucak dolusu para götürüp, iyi entry kıvırırlar. bazıları temelli gidip sessizce gelir, bunlar daha da yanar-dönerlerdir. yüz vermemek gerekir zira o zaman yine gider. bir diğeri için de;
(bkz: devedikeni)