bugün

nikah şahidi olamadığım yazar.
(bkz: bir şeyi çok istememek)gerek.
doğum günümü gecikmeli kutlamasını problem etmemesi gereken yazaardır. kırılma incinme duyguları beslenemeyecek kadar önemli şahıs. ışınlanıp yanına gidilesi yazardır.
turkiye saatiyle doğmasına 3 saat kalmış olan sözlük yazarımızdır. iyiki doğmuş ve iyi ki tanışılmış. kendisini bekleyen eşi tarafından hazırlanan doğumgünü partisini en kısa zamanda öğrenmeyi umut ediyorum. yıldızlar senin için. * * *
doğumgünü yazarı. iyi ki doğmuş. nice yıllara.
bu sefer pis özletti kendini. burnumda tütmekte resmen.
dun avukatindan bu yaz turkiyeyi ziyaret etme olasiliginin cok yuksek oldugunun haberini alan su an ayaklari yere basmayan sevincli insan.

(bkz: homesick)
eğer 23 temmuzda türkiye de olursa birlikte yardırılacak yazar.
erkekler hakkında gayet güzel tespitleri olan yazar.
ailecek, severek ve ilgiyle takip ediyoruz efendim.
sonunda döndü. gezdik, eğlendik, dans bile ettik. hiç değişmemiş. özlemişiz.
özlenendir. alıp başını gitmek istemektir. dibine sokulup hüngür hüngür ağlancaktır.ilaçtır.
"singing in the rain" diye tamamlanırsa home again oluyor bu.
kendisinden bol miktarda fotoğraf olarak tanımlanan maddeden alacaklıyım. elektronik ortamda resimler beklenen yazar. **swh
KENDiSiNDEN UMUDUMU KESTiĞiM ŞU GÜNLERDE HER NEHALT EDERSE ETSiN iYi Ki DOĞMUŞ OLAN DOĞUMGÜNÜ YAZARI. ÖPÜLESi YANAKLARI ÖZLENMiŞTiR.
nickini fena halde kıskandığım yazar.
ekşide yazdığına dair şüphelerimin olduğu yağzar.
(bkz: seni bulacam oğlum) * *
ıkınmak için ondan geri saymaya başlamış yazar. beni teyze yapacağını iddia etse de abla ancak yapabiecektir.
bugun, yani muhtemel dogurma tarihi 12 eylul itibari ile, kizini kollarina almazsa tibba olan inanci sarsilacak insan. sabirsiz anne adayi. yeter ulan bunca zaman bekledigim kafayi yiyecegim.

(bkz: hamilelik/#10954394)
kızını kucağına almayı bekleyen yazar. belki de almıştır bugün kim bilir.
ay ışığında dans etmek.
kızı doğdu mu diye meraktan kendimi yedirten yazar. hayatta güzel şeylerin de var oldugunu hatırlamak çok güzel. heyecanına ortak etti bizi, bekleyişteyiz efendim. *
muhtemelen anne olan yazar.
edt: 05:15 itibariyle peri güzelliğinde ki kızına kavuşmuş yazar. *
allah çocuğunu sana bağışlasın dediğim yazar. ayrıca bu devrik cümlemden ötürü özür dilediğim yazar.
bembeyaz tenli, köfte dudaklı, cin bakışlı bir periyi kucağına almış yazar.*
birileri kaderden bahsettiğinde, kendisi ile tanışma hikayemizi hatırladığım yazardır. iyiki de olmuştur.
taploader'den dinlerken de keyif alacağınız şarkıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=0yBnIUX0QAE