1. 1.
  1967 doğumlu, romanya futbolunun efsanelerinden biri olan eski futbolcu. gelmiş geçmiş en iyi sağ beklerdendir. sürati, top tekniği, kademe anlayışı ile komple bir futbolcudur. lakabı super dan'dır. steaua bucuresti ile avrupa şampiyonluğu yaşamış, daha sonra avrupa'nın çeşitli takımlarında oynamıştır. chelsea'da 151, romanya milli takımında 95 kez forma giymiştir. hayatını ülkesinde unirea urziceni takımının teknik direktörlüğünü yaparak sürdürmektedir.
  1 ... fowler
 2. 2.
  95 kez giydiği rumen milli takımında * 12 gol atmayı başarmıştır. 2004- 2005 yılında polonya nın wisla krakow takımı nı şampiyonluğa taşımış bir teknik direktördür aynı zamanda.
  1 ... serander
 3. 3.
  henüz steau bukres' de oynarken takım arkadaşı ilie stan ile birlikte fenerbahçe' ye transferi gündeme gelmiş futbolcu. hatta fotospor' un yazdığına göre boğaz' da yatla tur atmışlar ve iki ünlü bayan oryantali -yanlış hatırlamıyorsam leyla adalı ve burçin orhon- ayıklamışlar, ablalar da topçular hakknda ' boğa gibi güçlü ve çok enerjikler' yorumunda buulnmuşlardı.
  1 ... lynyrd
 4. 4.
  dan petrescu
  ... jimmy tudeski