bugün

bursa - nilüfer'de gerçekleşen olaydır.
nilüfer'de yaşamak ayrıcalıktır.
Bursa'nın Nilüfer ilçesi'nde bir siteye su götüren su dağıtıcısının asansörde boş damacanayla mastürbasyon yaptığı tespit edildi.

Habertürk Gazetesi'nin haberine göre, ilçedeki bir sitenin yönetimi, sitenin güvenlik kameralarında ve bilgisayar sisteminde arıza olunca sistemi kuran firmaya bildirdi. Firma yöneticileri, arızayı gidermek için bilgisayarlı sistemi ve güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı. Arızayı belirlemeye çalışan firma, kısa süren çalışma sonunda duyanları şaşkına çeviren bu olayı gün yüzüne çıkardı.

Hani damacana su çok sağlıklıydı?... *
ereksiyon halinde damacananın ağzı kadar penisi olan sucudur. sucumuz zenci olabilir.
(bkz: damacanayla masturbasyon yapan sucu)
bu da ayrıntılı haber:

http://www.hurriyet.com.t...ndem/12123481.asp?gid=229
en nihayetinde insandır. ama üzüldüğüm bir nokta var, damacanaya sansür koymayı unutmuşlar. acıdım şimdi damacananın haline ifşa oldu yok yere...
sucu için zevk alınan ufak sapıklıklardan iken bir anda ülke gündemine ilk sıralarına oturmuş olaydır. Ufak sapıklık diyorum zira olay 1 dakika mı ne sürüyormuş. *

(bkz: Sevmek bir ömür sürer sevişmek bir dakika)
mastürbasyon master'ı yapmış şahısdır, diğer ilginç fantezileri için kamasutraya rakip bir kitap yazmayı düşünmektedir. *
damacana suların üstünde yer alan; "el değmeden doldurulmuştur" ibaresini anlamsızlaştıran abaza.
aslında çok fazla bok atılmaması gereken, içindeki fantazileri hayata geçirebilmiş, saygı duyulası insandır. * kaçımız, içimizden geçen birşeyi, hemen oracıkta yapabiliyoruz ki? yalandan, gülmeler, sövmek varken iltifat etmeler... ikiyüzlü olmayan insandır. * * *
deliksiz bir uyku çekemeyen organizmadır

(bkz: subwooferla masturbasyon yapan insan)
suni döllenme yapıyordur.
sözlükçülere bol bol malzeme çıkaran insandır.
(bkz: tadında bırakmak)
aramaya inanmıyorum:
(bkz: damacanayla masturbasyon yapan sucu)
mastürbasyonda yeni çığırlar açmış, vizyonu geniş insandır. öyle çay bardağıydı, kavundu karpuzdu nereye kadar.
haber sitelerinde, ağız kısmına siyah bant eklenmiş damanacanın fotoğrafları yayınlanmaktadır.

ımm bunu tanıma çevirirsek, böyle bir absürdlüğüne neden olmuş sapıktır.

kocaeli'deki tecavüz sonrası gözleri bantlı tavuktan sonra çok iyi geldi bu.
(bkz: the unthinking majority)
asansörü açan insanın tepkisi merak konusudur.

-nabıyon hemşerim?
+ehmm..şey abi damacanın ağzı büyük mü küçük mü diye kontrol ediyordum.. bazen hatalı üretim yapılıyor.
-hepsini böylemi kontrol ediyorsunuz?
+hehehe...yok makinelerimiz var tabiki.
-çık lan dışarı karımız kızımız var apartmanda..
kesin damacana iş atmıştır.
suda doğumla gerçekleşicek çocukları olacaktır boy boy pet şişeler. * *
0.5 LT.'LiK SU ŞiŞELERiNiN BABAsı olma ihtimali söz konusudur.
Olayın asansör'de geçmesi ekstra fantastic bir durumdur.
Buna ilaveten su pompalarının nasıl icad edilmiş olabileceğinin kanıtı olabilir.
Yoğun iş yükü nedeniyle kadından çok damacana görmesi ve gördüğü kadınların da ona damacanadan başka bir şey vermemesinden dolayı kafayı sıyırmış kardeşimizdir. *

Edit: Gene de evine gittiği insanların üzerine atlamadığı için takdir etmek gerekir. *
damacanayla masturbasyon yaptığına göre pek çok kadının fantezilerini süsleyecek sucudur *
(bkz: bir şaşalın doğum hikayesi)
(bkz: kutsal damacana)
(bkz: damacanayı gelin gibi süslemek)
(bkz: içeri girdiğimde pompayı sıvazlıyordu)