Sözlüğe kafamız dağılsın diye gelip dert edinir olduk. Belki yaşla alakalıdır. Bazı şeyleri değerinden fazla önemsiyoruz.

insanlar gerçekten çok vahşi, kana susamış gibi.

Sözlük ne ki insan hayatında, sıfır.
Ama herhangi bir ortamda bir işi taciz boyutuna vardırmayı ben anlayamıyorum. Her şey tadında güzel. itişip kakışıp atışmak da.

Elim gitmiyor artık şu sözlüğe.
ben bu yazarın günde birkaç entry sine denk geliyorum ama ne hikmetse sürekli gündemde. hakkında bu kadar entry girilecek ne özelliği var ben anlayamadım.
bu sıralar, trollerin saçma saldırılarına uğradığını düşündüğüm, iyi bir yazardır..

saçmalıklara aldırmadan,
sinirlerini yıpratmadan,
yazmaya devam etmesi dileğiyle..
biz de kızıyoruz bazı şeylere, bizim de sohbetimiz hoş ama nedense bu arkadaşların hiçbiri gelip bizi stalklamadı ya da nur yoldaş şarkıları paylaşmadı.

acaba neden?

neyse;

belli ki kalemi kuvvetli yazarlardan biri.
kibar kibar yalakalık yapıldığına göre kesin kızdır.

selam bu arada, ben kinami.

görsel
düşüyor mu böyle kardeş? hahahasiktir evet.
Bu nasıl bir seviyesizlik ve hakaret ediş biçimi, anlamadım.
Tanımadığın bir insana nasıl düşüncelerini dile getirdi diye böyle saldırırsın, bi kendine gel.

Bir insanı vasatlıkla suçlayıp bu kadar edepsizliği tek entry de toplamak da ayrı bir inceleme konusu.
nesine hayransın hocam ? hayranlık uyandıracak ne yazmış orada ? :d
Son girdiği entrylere ithafen;

https://youtu.be/dh7SBZVn0_4

Yeteeeer, yeter söyleme artık.
yazıları okunmaya değer, iyi bir yazardır..

yazmayı hiç bırakmaması dileğiyle..
Yüz bulamayınca saldırılan bir yazar daha mı?
kalemi güzel öyle mi?

lan siz var ya siz. çakallar.

82 senedir sözlükteyim hiç kalemi güzel bir erkeğe denk gelmedim, nedense hep bağyan yazarların kalemi güzel oluyor.

tesadüf işte.
--spoiler--
araç marka / modeli: renault twingo

yılı: 2000

km: 180.000

renk: beyaz

yakıt türü: benzin / lpg

vites: manuel - düz

motor hacmi: 1.2 / 1149 cc

araç ile ilgili açıklamalar: alize donanımlı, klima + çift airbag, tavan hariç boyalı. servis bakımlı..

boya takıntısı olanlar aramasın.

--spoiler--

başlık tutunca şansımı deneyeyim dedim.
Tanımadığım etmediğim yazar. Ama iyi bir insana benziyor, kalemi güzel.
Tanımam, olayı ne bilmem ama ne zaman nickaltına denk gelsem Brezilya dizilerini andıran olaylar dönüyor.