bugün

Kafası güzel ya da hayat nedir bilmez insan. Biraz mal insan. Evet.
Terazi burcudur.
Geceleri içten içe yüreği sızlayan, yıldızlarla ve ay ile dost olup derdini onlara anlatan, gözleri mezarlığa benzeyen biri de olabilir.
Kimyasal alıyor olması muhtemel insandır.
Bugün otobüste karşımda oturan teyzedir. Ahmet Davutoğlu gibi yüzünde sürekli bir tebessüm vardı teyzenin. Ben de bir deneyeyim dedim. bakalım ne kadar süre tebessüm ederek durabileceğim diye, 2 saniye durabildim. Benim yüzümde sürekli bir ifadesizlik hakim, neşeliyken de üzgünken de aynı surat ifadesinde olabiliyorum.

görsel
O benımdir çünkü adım Neşenur ashddfdhsd.
Polyanna mı öptü lan ne gülüp duruyon denir. Evet.
Ayar oluyorum bu tiplere bu sus aminakodumunun diyesim geliyor, sabah güler akşam güler..
Benimdir. Neşeli bir mal. Ne kadar güzel. Kimse bir derdim olduğunu da anlamaz.
Birinci ihtimale gore tum cevresinden pozitif enerji alip begenileri ustune toplayan, sosyal platformlarda bolca boy gosterip istedigini yiyen icen giyen insandir. Bu tur insanlarin genelikle disi turlerinde belinay,selinay,dolunay ve pelinay gibi isimleri vardir. Erkek turunde ise cükütay,cagatay,ekecan ve efecan gibi isimleri vardir. Bu insanlari ortak kilan ise her seye sahip olmalarina ragmen hoooff yaa duzeyinde cilelerinin bitmemesidir.
ikinci ihtimale gelince. Bu insanlar daima neseli olmadan once dost kazigi ve sevgili kazigini soluk borularina kadar girmiscesine hissetmis, sokaklarda herseyi varmis gibi gezen ama icten ice hep cile icinde ve hicbiseysiz yasamis insanlardir. Okul,is ask derken kotu giden bir cocukluk ve genclkk yillarindan sonra vucutlarinda meydana gelen kimyasal devrimin beyin nöronlarina hucum eden "sikma canini hicbirsey duzelmeyecek" etkisinden sonra artik kabullenirler ve neseli olurlar.
Her iki neticeye gore de kendi hayatlarini yasanilasi kilmayi basaran insanlardir.
Kendisi benim farkbodyim olur.

Daima neşeli efendim durduramıyoruz.