bugün

yurdum kızlarının çoğunun ortak özelliği. daha genceciksiniz, ne doğum var ne bişi, ama ortada aşevi kazanı gibi götlerle dolaşıyorsunuz ya. az dikkat edin sizi de insan sikecek neticede, eşek değil yani. bi saygınız olsun.

lütfen...
yurdum kızlarının fiziksel aktivitesinin neredeyse hiç olmaması ile alakalı durumdur. evde otur böreği çöreği göm, ondan sonra zengin karizmatik yakışıklı erkek bekle. öylesini bulursan bana da haber ver amk!

http://www.cnnturk.com/haber/saglik/null

görsel

(bkz: türk kadınının türk erkeğinden şişman olması)
bak elim ayağım titriyor sinirden, adam araştırmış kadınlar obez diyor. ben mecbur muyum abi göbek altında am aramaya... akut muyum ben? töbesttağdinyo
adam haklı beyler..
hiçbişey yok, beyin de yok amk ya..
iki geyik yapıp eğlencen amk ondan bile korkan kız mı olur lan at kafası yha..
Zayıf kızlar peugeot gibidir görünüşü güzel ama kullanışı kötüdür. Balık etli ve koca götlü kızlar opel gibir. peugeot kadar güzel görünmez ama binişi konforludur.
Nedense bazen seksi gelmektedir. Hadi beyler gercekci olalim guzel giyimli bakimli ama asure tenceresi gotlu kizlara sizde bakiyorsunuz.
gri eşofman + abur cubur + müge anlı.
ne istediğini bilmeyen, klasik orospu evladı erkeğin eleştirdiği popo. Büyük popo sevmiyoruz derler, shakira j lo olunca taparlar. Poposu küçük olan türk kadınına kara kuru derler yine alay ederler. Büyük olunca da bu olay. Siz kısaca kadınları yeryüzünde istemiyoruz desenize? Meseleniz kadınla çünkü popoyla falan değil.

edit: büyük popo değilse sorun, selülit diyeceksin karşim. Onda bile haksızsınız gerçi six packsiz adamlar olarak.
j lo'nun o popoyu formunda tutmak için günde kaç saat spor yaptığını bilmeyen muhtemelen dünyanın en iri selülitlerine sahip koca götlüler tarafından savunulmaya çalışılan göttür. bir kere de deyin amk! evet hamgötlüyüz, şişkoyuz diye.
görsel .

Sokakta boyle erkekler vardı da biz mi fit olmaya çalışmadık allasen. *

(bkz: nick bateman)
ya söylemiyim diyorum da dayanamıyorum. kendini jeniffer lopez ile kıyaslayan mallar var aramızda arkadaşlar. o kadın sıkı ve şekilli poposuyla seks yaparken seni bulutların üzerinde hissettirir.

amk kezbanı, ben senle sevişirken o koca götünü idare edebilmek için rodeo yapmak zorunda kalıyorum.
Vurdurmuştur kesin o.
Benzetmenin amına koymaktır.

Değişik bir mabaddır.