bugün

Larisalisacim, dostluk herkesle kurulmaz. Herkesle dost olunmaz. Karşındakinin acısına ortak olup, aynısını den beklediğinde sırt dönüluyorsa, yanında olmayı bırak adıni bile anma.

Bencil insan bitik insandır. Sakin unutma...

Evet
Seninle tanıştığım için asla pişmanlık duymadım; aksine, bu dostluğun değerini her geçen gün daha iyi anlıyorum. Seni seviyorum ve aramızdaki bağı her daim kıymetli buluyorum. Ancak, dostluğumuz boyunca sana sunduğum destek ve sevgi, içimi burkan bir haksızlıkla karşı karşıya kalmamı sağladı. Sana her türlü desteği vermeye çalıştım, zorluklarla mücadele ederken bile yanındaydım. Kendi sıkıntılarımı arka planda bırakıp, seninle ilgilendim ve sana güç vermek için çaba gösterdim. Ancak, basit bir isteğim söz konusu olduğunda, bu küçük talebimi reddetmen ve bunu adaletsizlik olarak görmen.. Sadece saçmalık. Bana yapılan haksızlıkları göz ardı ettin, bu tür durumlarda sessiz kaldın ve geçiştirdin. Ama işte şimdi, en masum isteğime karşı "adil olmaya çalışıyorum, haksızlık yapmamı mı istiyorsun?" şeklinde bir tepki alıyorum..

Dostluk, karşılıklı güven ve saygıya dayanır. Bu temellerin sarsılması, ortaya büyük bir hayal kırıklığı çıkarıyor. Yaşanan haksızlıklar, tüm emeklerin ve iyi niyetlerin anlamını kaybetmesine yol açıyor.
Nasılsın?
Düzelttim.

Sanki kendi çocukları okuyor. Verme telefonu ellerine.
üstümüze neden alınalım?
o susarsa, bu susarsa bu topluluk nasıl aydınlığa çıkacak sayın yazar?

çoluk çocuk okuyor buraları, çoluk çocuk. *
Kadın mısın da üstüne alındın eylulsabahi?
stalker sürtük nedir be.
sürtük nasıl bir kelime ayrıca sayın yazar. hoş değil.
Sadece basit bir stalk yaptın. O kadarıyla kaldın, stalker kadın.
Amınakodumun malı.
artık ara ulan beni... hadi be, arasana artık... ara...
Çocuklarından çıksın it herif.
kiz elalemin yasizmalarini niye okuyorsun?!?! yok mu senin isin gucun?!?!?
Sana verdiğim aşk için pişman değilim. Bunu söylemek istemiştim ama benden kaçtın * sana aşık olmak tamamen kendi isteğimdi aşkım; aksi de mümkün değildi *
Allah belanı versin üst komşu. Defolup gitseniz de kurtulsak. Sizin gibi dağ ayılarının aile apartmanında işi ne .
Allah'ın cezası, iki gündür seni görmek zorunda mıyım. Arsız arsız gözüme bakıyor bir de.
Evet arkadaşlar fav ex aşklarımdan şey olanı ... Şey işte.
görsel
Eski mesajları okuyordum da bu kısım bana duygusal anlar yaşattı. Şu dönemde çok ihtiyacım varmış birisinin bunları hatırlatmasına. Güvenini kaybetmiş olmama rağmen benimle yeniden deneyip zor zamanlarımda yanımda olmuştun. Aramızda tarifi olmayacak kadar özel, sahiden sevgi ve güven dolu bir ilişki yaşandı. Sonrasında her şey tam tersi olacak şekilde berbat da oldu. Ama sen hep benim iyi ki dediğim tek erkek oldun. Konuşmayı keserken bir şey söylemedim sadece kendine iyi geleni yapmanı istedim. Dürüst olmak gerekirse hâlâ hissettiklerimi tercüme edemiyorum o zaman da edemedim. Gitmekle doğrusunu yaptın. Engelli olduğum için görmeyeceksin bile ama her aklına geldiğinde huzurlu olmanı gönülden isteyecek birisi var bu dünyada. Sen eşi benzeri olamayacak kadar iyi bir adamsın. Yolun bahtın açık olsun tanıdığım en neşeli piri fani.
onurlu bir insan ol. ve istifa et!......
Senin yüzünden kimseye güvenim kalmadı...
Seni ve seninle kadıköy'ü çok özledim ve sevdiğimiz o şarkıyı.
https://youtu.be/fR2JHaCDrMw?si=hTmrbaDuWljB9tZg
Sen beni tanıyamadın. Sen bir konuda söylenip durursan ben o konuda yapacağım bir şey varsa da yapmam. Hayatta yapmam.
Annesinin babasının şımarık şıllık prensesi, her defasında istediğin gibi kullanıp atmaya alıştın tabi beni, içimdeki aşkı öldürene kadar uğraştın, paparayı yiyince de tehdit etmeye kalktın. Bi siktir oradan, sen hiç yoktun zaten, seni sevmeye çok çalıştım ama içimdeki tutkuyu, aşkı sevgiye dönüştürebileceğim bir insan değildin sen, çünkü insan değilsin.
Söylüyom anlamıyor ki, amannn.
Seninle ortak bir haber bekliyoruz.

Senin beklentin, benim üzerimden milleti kestane yapıp çizmek, ben de sana döşeyeceğim borunun hayaliyle yaşıyorum.
Bırak o kendi düşer.
Buvviyaaa buvvviiiyaa, Cibili cibilii şak şak şak, altılı yedili, şaak şak şak.