1. 2706.
  Yine de kıyamam, yakmasınlar seni, beni yaktığın gibi..
  1 ... kafir cin
 2. 2705.
  seninle rüya gibi bir yıl yasadım ama bana gelip hayatından bi zaman dilimini silecegiz neyi silelim deseler onca kötü anıya ragmen senle gecen günlerimi silerdim. keske seni hic tanımasaydım.
  4 ... yorum yok
 3. 2704.
  Hayatıma girdiğinde her şey çok güzeldi ama hiç girmemeni tercih ederdim.
  3 ... comegizligizli
 4. 2703.
  Hayatım boyunca hiçbir şeyi senin kadar çok istememiştim. Bu yüzden sanırım olmadı.
  Tamamen hayatına odaklamışsın, böyle söyledin. Hayatında kalıcı birine yer yok, senin için hep engel yani. Umarım gerçek budur. Umarım bundan sonra hayatına birileri girerse benim gibi geçici olurlar, diğer türlüsünü kaldıramam çünkü.

  Unutmaya, vazgeçmeye çok çalıştım ama başaramadım. Ne zaman hayatıma başka birinin girebilme ihtimalini düşünsem daha tanımadan ondan tiksindim, nefret ettim.

  Hep bekledim, belki bir gün bir yerlerde karşılaşırız umuduyla. Tek başıma, hiç bilmediğim yollara düştüm. Sonra kalktım sana geldim. Şimdi bunların hiç bir öneminin yokmuş gibi oluşu canımı yakıyor.

  Hayat çok enteresan. Daha iki gece önce sen uyurken seni seyrettim, sıkı sıkı sarıldım,yüzünü sevdim,ellerini sevdim,kalp atışlarını dinledim. Allahım nolur zaman bu gece burda dursun sana yalvarıyorum dedim. Şimdiyse zaman geçsin, bu saçma sapan ömrüm artık bitsin istiyorum.

  Hep aklımda, ruhumda, kalbimde kalacağın gerçeği çok canımı acıtıyor. Koskoca şehre sığamıyorum, kendi içime sığamıyorum, bağırmak istiyorum, seni istiyorum ama yapamıyorum, olmuyor.

  Biraz önce şöyle bir yazıya denk geldim:
  "Ben ne kadar uğraştım şu hayattaki en kötü anım sen olma diye." Öyle bir oturdu ki göğüs kafesimin üstüne, hala nefes alırken zorlanıyorum.
  Sen bilmezsin ama ben herkese seni savundum, bundan yıllar önce bir anda çekip gittiğinde bile. Öyle olması gerekiyordu dedim, vardır bir sebebi dedim. Unutmaya hazırdım çünkü gidişini bile. Senin için sana zarar veriyor, verecek, unut artık, bekleme dediler. Hayır dedim, her şeye rağmen iyi ki hayatıma girdi dedim, olur da günün birinde bir arada olabilme ihtimalimiz olursa diye düşündüm, her şeye sırt çevirip sana gelmeye hazırdım. Sadece zamanı var dedim, bu böyle yarım kalamaz dedim.

  Sana dair, bize dair o kadar çok şeye inanmışım ki, hepsi devrildi üstüme. içimde hala bir umut varmış, bu umut zarar verdi bana.
  Hep yarım kalacak olmak zor...
  4 ... akisina biraktim akmadi
 5. 2702.
  Kaldır kafanı bak gökyüzüne. Gülmeye devam et ki kararmasın gökyüzüm.
  11 ... imam kovalayan ateist
 6. 2701.
  Bir irem derici şarkısı

  Gittin mi sahiden gittin mi...?

  Sen hep benin kalmıştın, ya hep kalamazdın öyle...

  Sevdim, saydım belki gençlik hatıraları idi bir bakış, bir sesleniş. Üzüntüsünü hissetmek, sevgisini hissetmek.
  Hiç görmeden yaşamak bir ümit besleyerek yolda karşılaşırız düşüncesi. Hep bir hayal kurduk, belkide hiç olmayacak bir hayal.
  Diyor ya işte şarkıda

  Ben düşler ülkesinin gel git akıllısı.

  Teşekkürler bütün üzüntülerime rağmen bıraktığın o naif ama kısa sevgin.. Teşekkürler.
  ... sosyalist ceyda
 7. 2700.
  Tam güvenmeye başlıyorum yine gerizekalı gibi davranıp güvenmemem konusunda beni haklı çıkarıyorsun.
  ... biriberrinmidedi
 8. 2699.
  şu an buraya yazılan her seyi istemsizce uzerime alıniyorum.
  1 -2 ... marguerite
 9. 2698.
  Hadi diyelim mutlu olmaya başladık yeniden. Ben düşünmeden duramam ki mutsuz geçirdiğim günleri. En ufak bi şeyde eski sorunları da gündeme getiririm. Unutmam unutmaaam. Kinciyim ben. Orospuuuu
  -1 ... blastoisyas
 10. 2697.
  düşün ki o bunu okuyor

  istiyorum anlıyor musun?
  2 -1 ... birdahageridonemem