1. 1734.
    Bu sana ilk ve son yazışım. Asla okumayacağını bildiğim için bu kadar açığım ilk defa belki de. Doğum gününde de aynı şehirde bulunmamıza rağmen haberin olmamıştı, olmayacaktı da. Aslında o gün bitmiş bazı şeyler de haberim yokmuş. iptal ettiğim şey otel rezervasyonu değil de geleceğimmiş. Bütün yol boyunca ağlamış, diğer gün telefonda kusura bakma ama bunlar olabilecek şeyler dediğinde de boğazımda düğümlenmişti cümlelerim. Sen konuşurken mutluluktan uça uça gidip yaptırdığım dövmeme bakıyordum, artık mutluluk değil de derin bir acı hissediyordum, derim yanıyordu. Sonrasında zaten hep yarımdı, bir şeyleri zorlamaya çalışıyordum, mutsuzdum ama seninleydim, ne önemi vardı mutluluğun yanındayken. Yazmamdan rahatsız olma diye başkalarına yazıyor, dertlerimi dinleyecek insanlar arıyordum. O kadar yalnızdım ki etrafındaki kalabalıktan fark edememiştin. Durumlar nasıl buraya gelmişti anlayamıyordum, düşünmemek için uğraşlar buluyor, daha az düşünüyordum. Sessizce bir köşede elimden bir şey gelmeden değişimini izliyordum. Değişmiştin ve bunda benim de payım büyüktü. Hiçbir zaman kendimi sana tam açamamıştım, üzülmenden korkmuştum belki de. Seni de başkalarına ben ittim ama istesen hep yanında olurdum. Sana söylemek istediğim her şeyi başkalarına anlatır olmuştum, beni dinlerken hissettiğin sıkıntıyı anlayabiliyordum. Seni boğmak istemiyordum, kendimi senden çekiyordum, hepsi senin içindi ama anlatsam da anlamayacaktın. Başkalarına gitmendeki en büyük sebep bendim ve aslında canımı acıtan en büyük kısım buydu. Başkasını öpmenin, dokunmanın değil de başkasında mutlu oluşun üzüyordu. inan her şeyi gün geçtikçe daha iyi anlıyorum. ilk başlarda çok üzgündüm daha sorasında kızgın. Şimdiyse sadece geçmişin özlemi. Ne sana ne de kendime kızabiliyordum. Sadece eski seni ve beni özlüyorum. Her şeyin bir sonu olduğu gibi bizim de sonumuz vardı. Doğal bir süreç olduğunu kabullendim. ilk önce bir şeyleri ardından birbirimizi yitirdik. Sen benim anılarımda güzel kalacaksın, umarım ben de senin anılarında aynı şekilde. Geçmiş her ikimize de herhangi bir şey sağlamayacak artık. Umarım çok mutlu olursun her zaman. Kızgınlıkla söylediğim şeylere aldırma, seni çok sevecek birini de mutluluğu da fazlasıyla hak ediyorsun. Eminim her ikisine de sahip olacaksın. iyi bak kendine, hoşçakal.
    ... azizpancar2
  2. 1733.
    en azından iyiymişsin, dün çooook uzaklardan da olsa bunu fark ettim. çok şükür.
    ... banjur
  3. 1731.
    Dusunmeyin buradan okudugunu gidin yuzune soyleyin. Bu yaptiginkz iki yuzluluk.
    ... ruut altmis alti
  4. 1730.
    günaydın.
    1 ... standart chandler
  5. 1729.
    Sevilmediğini iliklerine kadar hissettiğinde beni hatırla.
    1 ... jimi jimi lakunu pua pua
  6. 1728.
    özür dile.
    2 -1 ... gold tab gibson
  7. 1727.
    Bugün ilk defa sana yazdım 4 saat konuştuk.
    1 sene sonra ilk defa tam anlamıyla mutluyum.
    Seni sevmenin ne kadar doğru bir iş olduğunu bir kere daha hatırladım.

Bir ilişkinin temellerini bugun attik sanırım.
    Meğerse açılmak gerekiyormuş ilk başta zor geliyormuş insana sonradan her sey yolunu buluyormuş. Inanmak her şeymiş meğerse.

Sizde inanin eger umut varsa 8 10 aylik yazi serim mutlu sonla bitiyormuş çok şey yazamayacağım iyi geceler.
    3 ... eski lama
  8. 1727.
    Özelciler ötede oynayın.
    ... zaruri
  9. 1726.
    Keşke senden bir cacık olsaydı.Güzel olurduk.
    ... sziasztok
  10. 1723.
    Seni gidi yerli ve milli şerefsiz seni.
    ... cay tozu