1. 2012.
    (#40416740) yeterli bir sebep.

Bir takim itiraflardir...
    ... imastan
  2. 2011.
    Tekil değil çoğul olsun o, onlar olsun. Herkes gülsün ve mutlu olsun. Yalandan da değil. Ben yatıyorum.
    2 ... lagavulinvebazlama
  3. 2010.
    Gözlerinin gözlerimin içine bir saniyelik bakışı için ömrümden yıllar vermeyi düşünmediğim tek bir an olmadı senin gözlerinin içine bakarken.Gülümsediğinde dudağının yanında beliren gamzeni görebilmek benim için en büyük hediyeydi.

Keşke...
    2 -1 ... one last chance
  4. 2009.
    geceyi hastanede geçirdim... sabaha karşı ancak kendime geldim. ne buraya ne de başka bir yere bakma fırsatım oldu ve yeni gördüm. üzüldüm!
    6 -1 ... silent lucidity
  5. 2008.
    Burayı okuma ihtimalin çok az çünkü şu aptal nickimden henüz haberdar değilsin , ama bugün yaşattığın gün unutulmazlar arasına girmiş oldu. iyi ki gelmişim yanına. Bir de biliyorum kafandakileri az çok. Uzaklık bir engel değildir duy sesimi bundan ben emin oldum çünkü.
    3 -1 ... asosyaltipci
  6. 2007.
    Şu anda uyuyor...
    1 ... w a k e
  7. 2006.
    Senin yuzunden senelerdir uyuyamiyorum.Mutlu olmak ve rahatca uyuyabilmek icin saglam bi hafiza kaybina ihtiyacim var. Seni tanidigim gune seninle gecirdigim senelere lanet olsun. Canin cehenneme. Demek isterdim. Not ; yinede seni özlüyorum.
    1 ... libraa
  8. 2005.
    Okudum.

Hadi uyu.
    1 ... pembe meme uclu yazar
  9. 2004.
    Meleğim sabahleyin devam ederiz, beni daha fazla yorma.
    1 ... 0o0o0
  10. 2003.
    beni ara sıra buradan takip ettiğini biliyorum. alkolün de etkisiyle,(açıkçası bahanem bu) yüzüne söyleyemediklerimi buradan söylemek istiyorum. oku ama sanki hiç bilmiyormuş gibi davran.

dün gece için gerçekten çok teşekkür ederim. kafamı dağıtmam gerekiyordu ve gerçekten çok iyi geldi. ancak aynı zamanda acı da çektim. seninle dans ederken ve şarkılara delicesine eşlik ederken aslında geçmişe dair çok acı çektim. dün gecenin 2004 yılına ait olmasını o kadar çok isterdim ki.

hani 2015'te birbirimize itiraf etmiştik yıllar önce aslında birbirimizi deliler gibi sevdiğimizi. ama söyleyemediğimizi, gurur yaptığımızı. ve ben o itiraf günü demiştim ki, aslında abant'a gittiğimiz o gün otobüste senin omzunda uyurken, daha doğrusu uyuyor gibi yaparken kulağına seni çok sevdiğimi fısıldayacaktım diye. ve sen de aslında o gün çok cesaretlenip benim seni sevmediğimi düşünmen sebebiyle beni en azından arkadaş olarak da kaybetmemek adına söylemekten vazgeçtiğin bir gündü diye belirtmiştin. işte o gün 2004 yılına aitti.

ve ben o gün hissettiğim şeyleri dün gece de hissettim. o şarkıda sana sarıldığımda yine boynun ve kulağın dudaklarımın dibinde kaldı. 2004'teki gibi fısıldamak istedim kulağına seni sevdiğimi. söyleyememe sebebim bu kez gurur ve cesaret eksikliği değil, farklı yaşanmışlıklarımızın olmasıydı.

eğer şu anki aklım ile 2004 yılına dönsem ve biz yine dün geceki sahnede olsak, sanatçı arkadaştan rica edip sahneye çıkar ve seni çok sevdiğimi gözlerine baka baka haykırırdım. keşke zamanı geri alabilsem.

iyi ki varsın çocuk ruhlu adam. keşke biraz cesaretli olsaydık.
    12 -3 ... sneeuwwit