bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1208.
    beni gerçekten anlamayacaksan, savaşmayacaksan okuma ! ne beni ne de yazdıklarımı..
    ... lilithlal
  2. 1207.
    33 yaşımdayım ve hayatımın hiçbir döneminde buna benzer bir şeyler hissetmedim, aslında herhangi bir insanın uzaktan tanıdığı bir insan olarak kalman, benim için çok daha iyi olacakmış. sen varlığınla benim ruhumu aydınlattın. kimyamı değiştirip hayata bakışımı ve benliğimi kökünden değiştirmeme neden olacak enerjiyi bana kattın, teşekkür ederim.
    yalnız bence bunları bilerek, isteyerek yapmadın. çünkü yokluğun ve sebepleri benim bir katre dahi sarsılmama neden olmadı.
    şunu bilmeni istiyorum! sen kendinden başkasının ne düşündüğünü, olduğunu, yaptığını önemseyecek bir insan değilsin.
    bunun için seni kesinlikle suçlamıyorum. çünkü ben senin için varken bile bu gün senin hayatımda ve yanımda olmanı istememe sebebim seninkine benzer, "ben tüm hayatımı yeni baştan bu kadınla aşkla kurgulayabilirim" diye düşünürken senin benim bu düşüncelerimin milyarda biri kadar önemsizi olan başka düşüncelere daha fazla kıymet vermen, beni koparttı. yani ben bu kadar mükemmeli yakaladığımı düşünüyorken sana ne oluyordu.

lafın kısası, ben senin kalbini ve beynini çok sevmiştim! ama hayatımı adayacaım kadında bunlardan daha başka bişey ararım!

hayırlı işler prenses...
    1 ... torunusamil
  3. 1206.
    Niye okuyosun ki? Git başka işlerle uğraş.
    ... coldfire
  4. 1205.
    Güzeldi'li geçmiş zamanları düşünüyorum
    şimdi. Sonra ıhlamurlar çiçek açıyor mu? Menekşe kokuyor mu?
    1 ... keanu reeves
  5. 1204.
    aslında benim Kafa basmaz o yüzden alıntı yapıyorum.
    Ben, senin beni sevebilme ihtimalini seviyordum.
    yılmaz Erdoğan.
    https://youtu.be/pMO-9iXcCU0
    Mehmet Erdem - olurya. bütün yaz ve diğer mevsimlerde seninle şişli meydanındaki bankların birinde çekirdek çitleyip yukarıdaki parçayı dinlemek hayali vardı. artık okuduğuna dair bile inancım kalmadı.
    sırf sen Feridun Düzağaç seviyorsun diye onun albüm adını kullanıcı adı olarak aldım.
    hoşçakal kızıl saçlı kız.
    1 ... uykusuza masallar
  6. 1203.
    keşke diyorum ama okusan ne yapacaksın ?
    ... tunandzc
  7. 1202.
    Hangi yağmur damlası temizler senin bana yaptığın bu kötülüğü?
    2 ... loiscavill
  8. 1201.
    senin ben bu yazıyı okuyan peltek gözlerini sikeyim.
    4 ... erebyss
  9. 1200.
    Gerçekten hiç birşey diyemesem de kırgınım sana. Gene de kılına zarar gelmesini asla istemem.
    1 ... nick ne demek
  10. 1199.
    "bu sefer unutuyorum" dediğim günün ertesinde seni özlüyor oluşum tamamen oyun. zaten sen de benim oyun arkadaşımdın. bu kadar.
    5 ... hamfendi