bugün

charles bronson un türkiye şubesidir.
al pacino'nun döktüğü suyla yüzünü yıkamaya tenezzül etmeyecek, dünyanın en büyük film yıldızı.
rahmetlik dedemin her filmini izleyişinde meclise bundan 5 tane koysalar türkiyeye kimse bişey yapamaz dediği adam.
akrobasi ve binicilik hünerlerini geliştirebilmek gayesi ile; sirklerde ücretsiz çalışmıştır. ayrıca; 2008 olimpiyat oyunları meşalesini taşıyanlardan birisidir de.
bir çok hollywood yıldızına taş çıkaracak kapasitede bir oyuncudur.
laaabs diye ordan oraya zıplayan aktör.
en son bi' kaleden atlıyordu. 6 7 metre zıplayıp havada adım atarak 3-4 dakika duruyordu. ondan sonra izlemedim.
en karizmatik yerli aktörlerden biridir.
türk sinemasının en komik filmlerinde başrolü oynamış oyuncu. ne ninjayla kapışma sahnesi ne şırıngadaki hava boşluğu sahnesi hiçbiri şu sahnenin eline su dökemez.

http://www.youtube.com/watch?v=UYxepc0xw0Y

izlediğim andan beri karnıma ağrı girdi. var mı böyle bir olay ya? bu filmin ismini bilen insanlık namına bir el atsın. "gene" alt dudak olayını çözmemiz lazım. favori videomuz oldu. bunu izlemeden uyuyamıyoruz artık. nasıl bir şeydir bu böyle? hiçbir milyon dolarlık holivud filmini şu sahneye değişmem.
heeeayyyt ulen ifadesi onda ayrı bir anlam taşır.
heeeayyyt ulen ifadesi onda ayrı bir anlam taşır.
gelmiş geçmiş en karizmatik aktörlerden biri.
"ben cemil geliyorum" repliğiyle hafızalara kazınmış türkiyenin en büyük aktörü.
yeşilçamın yaşayan efsane çınarı. nam-ı diğer malkoçoğlu.
bir giyim mağazasıyla , resimlerinin tşört üzerine basılması konusunda anlaşma yapmıştır.
http://galeri.uludagsozlu...g/c%C3%BCneyt-ark%C4%B1n/ *
türkiye'nin gelmiş geçmiş en yakışıklı adamlarındandır.
ölmüş olabilir (bkz: (vid #31960))
küçükken hayranlıkla izlenen biraz daha büyüdüğünde takriben lise çağı dalga geçilen biraz daha olgunluk kazandığında ise ''helal olsun o zamanda o imkanlarla bu kadar olurmuş" dedirten filmlerin ünlü aktörü.

amerikan vatandaşı olsaydı dünyaca ünlü olurdu dedirten.
tartışmasız mükemmel bir yakışıklılığa sahiptir.
yakışıklı denince akla gelendir. 1 yıl evveline kadar beykoz'da muntazaman maç yapmaya gelirdi kendisi, şimdilerde sağlık sorunlarından dolayı futbol oynaması da yasaklanmış duyduğuma göre, öyle kilosuna yaşına bakmayın, 20'lik delikanlılara nal toplatıyordu sahada. sigara içene de küfür ederdi. *
allah ömür versin cüneyt abimize.
Yeşilçamın ünlü ve tecrübeli oyuncularındandır. Osmanlı Devleti'yle ilgili filmlerinde insan üstü gücü olduğu görülmüştür. Kendisi cerrahtır. Usta bir at binicidir. Ağaçı kökünden sökebilen insandır. Tek başına bir şehri fethedebilen insandır. FSM'nin koca ordusu dururken göreve yollanan insandır. Halk içinde bir kavga oluştuğu zaman döven kişiye Cüneyt arkın çıktın be denmesine yol açan adamdır. Yakışıklı bir aktörümüzdür. Bir okla 5 kişi vuran insandır.
adam gibi adam olmasının yanında türk sinema tarihinin en yakışıklı, en karizmatik oyuncularındandır ayrıca.

http://imageshack.us/phot...74724608679873856537.jpg/
Bugün Cüneyt Arkın'ın doğum günü. Filmlerde inandırıcılık nedir bilmezken çocukluğumda benim için kara murat (ve tarkan) vardı. Nyiki varsın Cüneyt abi.

not: nyiki'ye rötüş isteği gönderen yazar. nayır nulen yok rötüş falan.
bir okla 4 tane adamı öldürebilen adamdır.