bugün

nickiyle yaratacağı sansasyonlara alışkın olan, kolpadan değil de hakkaten yazan, okutan ve kafa yoran, antidepresan her eve lazım bir yazar kişisi. *
kendileri beni burda dedektif misali bulmus ve söbelemistir..
ona verdigim sözü hala unutmamis olmakla beraber calismanin yararlari adli verecegim konferans ile basini sisirecegimdir..
bu arada ne gelirse basina iyiliginden geliyordur burda da çok güzel yazilara imza atacagindan eminim..
basarilar..
(bkz: #2450308) bunu yazmıştır, güzel yazmıştır.
72bin sanal alemde kankamdır ama daha henüz gerçek hayatta karşılaşmak nasip olmadı. ama olcaktır. hissediyorum.
(#2450308) ile kalitesini belli etmiş yazar.

(bkz: yveovegveaveyveavepveavenvemveivesvetveiveqvekveevedvei) *

edit : nickini ne zaman görsem cezve diye okuyorum.
zamane arkadaşlıkları göz önüne alındığında en en en kalburüstü olan eş, dost, arkadaş, can ciğerdir. her daim fikrine, sohbetine talib olduğumuz, varlığından şeref duyduğumuz ve karşılıklı çiftetelli oynamaya söz aldığımız *, her daim başında dırdırlarımızla biteceğimiz yazar arkadaşımız. *
küçücük turşucuk, içi dolu fıçıcıktır kendisi. yaşının üstü bir performansla bana tahammül etmiş ve de çello hevesimin yeniden yeşermesine neden olmuştur. akıllı insandır vesselam.

edit: iade-i ziyaret entrysi gibi oldu bu da ama ne diyeyim içimden geldi.
edit: yahu niye bir allahın kulu uyarmıyor. her zamanki gibi lafları tersine çevirerek yazmışım. doğrusu küçücük fıçıcık, içi dolu turşucuktur olacak aman diyim.
"çok fazla dikkat çektik. bu taktik değildi,
gene de kapladı herkesi panik,
buna tanık olan her genç tarihi yazsın,
bir işe yaramazsa bu durur en alt katta"

sözleri ile son sözümü yazmış, yazılan yerler eskiden değil ama şimdi dutluk...*
eğlenecesi esprisi bol,eski bir müdavim.
(bkz: #5469335)
gördüğüm en iyi diyaloglardan birinin altına imzasını atmış yazardır.
(bkz: alkışlıyoruz)
toplam entry sıfır.
toplam başlık on üç.
karma üç yüz seksen altı.
dördüncü nesil yazar.