bugün

(bkz: Hocam ödev vardı)
Aptülhamit hafiyelerinin devreye girmesine sebep olmuştur.

Aynen böyle devam edin. En fazla 2023'te kadar zamanınız var. Bu ülkeye giydirdiğiniz deli gömleğini yırtacağız.

La bunlar akp zulmünün sonsuza kadar süreceğini sanıyor ciddi ciddi! Belediyeleri de kaybetmeyeceklerini sanıyorlardı...
Etmemiş bence.
şikayet eden ispiyoncuya;

tebrikler ak parti ilçe teşkilatı tarafından belediyede maaşlı memur olmaya hak kazandınız.

malum olayı yapan sözlük yazarına;

umarım yurtdışında yaşıyorsundur ve en az 10-15 yıl ülkeni ziyaret etmek istemiyorsundur. aksi takdirde 1,5 senelik zorunlu konaklamayla karşı karşıya kalabilirsin.
Jurnalci!
Nickini değistir bununla.
az önce cimere şikayet ettim şimdi o düşünnsün. evet...
o da sana iftira davası açsın , avukat masraflarının yarısı benden, nasılsa kaybeden taraf sen olacağın için senden çıkacak.

buradan söz, eger seni dava ederse avukat masraflarının en az yarısı benden.
Çok ayıp etmiş yazardır. Bize haber vermeden kendi başına iş yapıyor...
iyesta, senin yazı dilini Johann Wolfgang Von Goethe'ye çok benzetiyorum.
atatürk'e küfür eden sözlük şeyisi tarafından iftiraya uğramaktadır
iftira da bir suçtur.
söz konusu başlık hollandalı bir politikacının söylemi. yazılan da bu söyleme istinaden çok bilinen bir tabir. yani ortada kimseye küfür falan yok.
arkadaşın başı bu iftiradan dolayı derde girerse bu şeye iftira ve maddi manevi tazminat davası açmasını öneririm.
bu söz can yücelin sözüdür. direk söylenmiş bir şey yok ki. yazar burada kinaye yapmış. suyi misal örnek teşkil etmese de, suçluk bir durum yoktur. ben şimdi şahsıma diktatör diyorlar desem, diktatör mü demiş oluyorum? yoo diyorlar diyorum.
Büyük olasılıkla Avrupada yaşamanın rahatlığını hisseden yazardır. Delikanlıysan türkiyeden yaz.
kongırleyşıns bebeyim.
görsel
su ortamda bile bir yazara "göt" diyerek hitap edilse en az 5 gün çaylak cezası alınırken, cumhurbaşkanı'na bu şekilde küfür edilmesi "eleştiri" olarak kesinlikle kabul edilemez.

kısasa kısas yapıp, bu durumu eleştiri olarak niteleyenlere "sktir lan göt" desek hop hop hoplarlar. o yüzden bu ahlaksızlığı eleştiri adı altında normalleştirmek gerçekten çok zavallıca.
saygısızdır.
eleştirinin de üslubu vardır, eleştiri bu değildir.

aynısı avrupa'da olsa şahıs para cezasına çarptırılır.
burada olunca bizimkiler savunuyor.
ne hallerdeyiz.
Her yer herkes muhbir.
Edük: muhbirlik ibnelikten daha kötüdür.
dinsiz kitapsiz kafir kullanıcı adlı hesabı yöneten şahıstır.

kendisi, geert wilders in erdoğana terörist demesi başlığı altında adresini vereceğim entryde (#44055262) sayın cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan a alenen küfür etmiştir.

sorsak, bu entrysi üzerinden hakkında yasal işlem başlatılsa, göz altına alınsa "ben cumhurbaşkanı'na küfür etmedim, eleştirdim" diyeceğine eminim. zira bu hastalıklı zihniyetin eleştiri şekli bu.

kendisi gibi düşünmeyene küfür ve hakaret edip aşağılamak. neyse, kendisini cesareti konusunda takdir ettim entrysini okuduktan sonra ardından dacimer, egm, içişleri bakanlığı na da şikayet.

he, yeter mi tabi ki yetmez. kendisi hakkında gerekli, yapılması gereken, yapılabilecek daha başka ne gibi işlemler var ise başvuracağım. sanırım savcılığa da bireysel olarak suç duyurusunda da bulunacağım.

görsel