bugün

Nah bele olan kabinedir.

Olm ben mi yaptım kabineyi bana neden kızıyorsunuz amk.

görsel
damat feritin ekonominin başına geçmesine şaşıranlar olmuş

ya kim geçecekti la ?

bilalında merkez bankasına başkan olması çok savablıdır.
Bir türlü açıklanmamıştır.
bakın bakın iktidar nasıl da muhalefetin çene ve klavye kaslarını çalıştırıyor .

işte buna iktidar derim .

zaten ihtiyacımız olan da böyle güçlü bir iktidardı .

iti köpeği düşmanı da çok olacak tabi böyle rezil bir dünya da .
(bkz: geldi yine)
itin köpeğin savunmakta bu kadar gayretli olması

bizi düşüncelere sevk etti. ak it ler neyin peşinde

koşarsa sıkıntı büyük.
oooo sayin varank telefon performansinin karsiligini nihayet almis. Damat hazinenin basinda. enerji piyasasi tamam galiba daha cok para getirecek bir sektore atanmis.
mehmet şimşek yok.
Genelkurmay baskani ayni Anda milli savunma bakani olabilir mi?
penis yuzuklu evlat da hazinedeymis.
e hayirli olsun evlad-i reyise.
maliye ve hazine bakanı Tyrion Lannister olmuştur. hayırlı olsun.
Ehonomi cogeyi olacak inşallahahaaha. Neyse bir tur da ona binsin. Gelecek nasıl olacak merak içindeyim.
hazine-i hümayun’u damadı şerif’e bırakmış.şaka gibi.
çok renksiz bir kabinedir.
alelade, herhangi bir şirketin yönetim kurulunda bile daha renkli adamlar bulabilirdiniz. Murat Bardakçı Dışişleri, Aziz Sancar sağlık bakanı, Muhtar Kent ekonomi bakanı olsa ne olurdu "yani"?
jöleli ne bakanı oldu ?
Özel okul sahibi m.eğitim bakanı, özel hastane sahibi sağlık bakanı, otel sahibi turizm bakanı. ulaştırma bakanı da metro turizmin sahibi olsaydı bari.
Hulusi akar ın apoletlerini sökmüşler.
Kişisel düşüncem; her şey tamam da albayrak işi bozuyor.
Resmen dalga geçtiğinin göstergesidir.
Aile şirketi yönetim kurulu modunda.
O kabinede berat albayrak olduğu sürece aziz sancar da olsa benim için iş görmez.
berat albayrak dışında gayet iyidir. yalan söylemenin alemi yok.
Vatana millete hayırlı uğurlu olsun. Oy verenler mutludur umarım.
Soylu, albayrak ve çavuşoğlu dışında tanınan isim yok. Hulusi akar hem genelkurmay başkanı, hem de milli savunma bakanı mı? O da güzel. Hani en azından bu koltuk asker kökenli birisine teslim edilmesiyle belki de kabinedeki en liyakatli tercih olmuş bence. Diğerlerini hiç tanımıyorum. Bu arada bakanlık sayıları azalmış, bir çok bakanlık birleştirilmiş. Oflu varank dedenin amcaoğlu da teknoloji bakanı olmuş. Havasından geçilmez şimdi. (gülücük)
şakası olmayan, işten hiç anlamayan konursa sakatlık çıkacak 1-2 bakanlığın az çok bir kariyeri, konuya vukfu olanlara verildiği, onun dışında genel olarak düşük profil ve kayıtsız şartsız yukarıya itaatin baz alındığı görülen yeni kabine.