bugün

(bkz: can baytok)
(bkz: bunu mu demek istediniz)
hadi el alem domuz eti yiyor gavat oluyor da bizimkiler niye yapıyor bunu. normal et de yiyemiyoruz. kardeşim bir insan hayat arkadaşını hunharca neden siktirmek ister. psikolojik sıkıntı bu ya.
...dedi ve çalılıkların arasında kayboldu.
ne zaman bu cuckold kavramıyla karşılaşsam, evlilik öncesi seks savunucusu olup cuckold gibi fantezilere burun kıvıran iki yüzlüler aklıma gelir.
insana bambaşka duygular hissettiren fantezi. Düşünün, bir kadından hoşlanıyorsunuz, flört ediyorsunuz. Gözüne girebilmek için türlü türlü numaralar, tavlamaya çalışmalar, kankalara sorup kanka ya bu kızla nasıl konuşabilirim diye tavsiyeler ve derken böyle böyle yıllar geçiyor ve evleniyorsunuz. Öpmeye bile kıyamıyorsunuz. Sizin seks yapabilmek için yıllarca emek verdiğiniz ve inşa ettiğiniz evliliğinize, bir başka erkek hiç emek vermeden sıfır çabayla o öpmeye kıyamadığınız karınızı deyim yerindeyse eze eze sikiyor ve mahvediyor. Üst üste boşaltıyor namusunuzu. Yıllar verdiğiniz emeğinizin tek kalemde üstüne çökülmesi, o enayilik hissi, o aşağılanma duygusu, karınızın yeter artık diye inlemesi... Ah anlatılmaz yaşanır diyorum sadece. Bambaşka bir hazdır cuckold, yaşamasını bilene.
Bu fanteziye sahip bir sözlük yazarıyla tanışmak isterim. Sadece o psikolojiyi merak ediyorum. Hiçbir şekilde aşağılamadan sadece soru sormak istiyorum.
eger karilariniza sahip cikmazsaniz gider baska erkeklerin altina yatmak ister. tasmalarini siki tutmaniz lazim.
araplar ve yobazlarda kadına herhangi bir insan hakkı veren erkeğe takılan lakap.
tukaka adlandırılan, özellikle bu coğrafyanın kodlarıyla sert bir şekilde çatıştığı için isteyenlerin de yaşamayı denemek yerine içine attığı bir ilişki türü. buna fantezi diyemiyorum çünkü bir ilişki modeli.

burada yol ikiye ayrılıyor bugüne kadar gözlemlediğim kadarıyla. birincisi erkek merkezli; aşağılanmayı sevmek, bundan hoşlanmak ve bir başka erkeğin kadınıyla birlikte olmasıyla bu duyguyu tatmin etmek. ikincisi de kadın merkezli düşünüp kadınının farklı deneyimlerle de tatmin olması ve zevk almasından zevk almak.

birincisini anlamak ve empati kurmak zor olsa da anlayış gösterilmeli. eğer ki böyle bir karakter varsa bunu tatmin etmenin kendi dünyası içinde bir yer bulup alan razı satan razı temalı bir organizasyonda çözülmesi en güzeli. çünkü aşağılanma isteğini orada tatmin edemeyen gider iş dünyasında kendini ezdirir mesela.

ikincisi daha anlaşılır ve daha yaygın olan bir tür kanımca. hiç cuckold hissetmedim, aşağılanmayı istemediğim gibi kadın mutluluğunu bir başka erkek getirip çözmenin kolaya kaçmak olduğunu düşünüyorum. tabii buna her ne kadar ilişki türü desek de bir fantezi durumu var ve bunun heyecanıyla birleştiğini düşününce bu ilişki türü sadece fonksiyonel değil.

ama bunun yanında iki cuckold çiftle tanıştım. bir tanesiyle de yakın olduk diyebilirim. ve emin olun ki kimden çıkacağı asla tahmin edilemiyor.

özetle buna ''insanların ilişkisidir, kendileri bilir'' deyip geçmek lazım. yoksa anlamsız bir ahlak tabanından her şeyi eleştirmek çok kolay.