bugün

1 kere de bana yazdın mı böle avea maria
2 dir diyom sana manyak mısın kızlara güven olmaz diye clown
3 gen gibi vücudum var maşallah
4 dörtlük bir insanım sen daha pas verme ave maria
5 iz dogursak yaranılmaz sana
6 gen gibi adam deilim dedik ya
7 dir kafanıduvara vurursun na böyle
8 bişiy demicem artık
9 dogurdum olacak mı bu iş diye
10 numeroydum ben de lisede voleybolda - sayılır mı o da ave?

tanım: ağlıyo işte. palyaçoymuş. öle bi herif. son derece basit. hazzetmem. *
nostaljik başlıklarıyla sözlüğe katkıda bulunmuş uuser, ellerine sağlık.
(bkz: binecem üzerine vurucam kırbacı !!!)
iyi hoş yazar. sözlüğün neşe kaynağı. ne zaman böyle ince esprili, zekice yazılmış entri görsem hemencecik altında bu zat çıkıyor. e artık övmek, sevmek altına canım cicim entrileri düzmek farz oldu. umarız devamı gelir.
entrylerinin her birini bulup okuyabilmek kime nasip olmuşsa şanslı insandır.

mütevazı kişilik ayrıca. bunu da az önce öğrendim.

en başarılı tanımların tespitlerin girişlerin her ne haltsa adamıdır.
kısa ayrılıkları ve dolayısıyla özlemeyi seven yazardır... örneğin; bir keresinde 13.06.2007 saat 02:36'ta sözlükten gitmiş, 17.12.2007 saat 12:53'de dönmüştür... o zamandan beri de yazmaktadır... zevk almaktadır... yazarlar için en önemli şey yaptığının tepkisini görmektir... olumlu veya olumsuz tepkisini belli eden uludağ sözlük yazarları oldukça keyifle yazacak yazardır... heyoo!
(#2866253) ile yarmis yazardir. allah sana lal olmus bi hatun nasip eylesin *.

pesinen edit: saka olsun diye dedim. kuyruguma basmamis birine beddua edecek kadar salak degilim, herhalde.

bir notepad açıp içine klavyedeki rakamlara sayılara rastgele basarak bir takım karakterler girecek, daha sonra ctrl+a, ctrl+c ve ctrl+v kombinasyonlarını kullanarak bu ecüş bücüş karakterlere bakmadan bunu kopyala yapıştır yöntemiyle yeni sözlük şifresi yapacak yazardır... bu sayede şifresini kendi bilmediği bir şeyle (bakmadan) değiştirmiş olacaktır... ve yine bu sayede sözlüğe girmek istediğinde yamulacaktır...

bunu neden mi yapmaktadır?

hmmm... hangi işi mantıklı ki? * *
gubbaaay!!

(#1276097)entrysinde v for vendetta filmindeki güzel bir ayrıntıyı yakalamış yazar. kendisini özel mesaj yoluyla tebrik etmek isterdim ama (#2957445)entrysi ile sözlüğe veda ettiğini gördük.
Son entry'sini okudukça (bkz: #2957445) beni güldürmekte olan yazardır.
Eee dostum madem şifreni bilmediğin bir şifreyle değiştirdin, bunu hatırlamanın yolu Sifremi Unuttum aygıtına e mail adresini ve kullanıcı adını yazmaktır.

eğer "ben e mail adresimin de şifresini aynı yöntemle değiştirdim" diyorsan onu bilemem tabi. *