bugün

Yaz mevsiminde crop giymeyi anlayabiliyorum da, Aralık ayının ortasında hava buz gibiyken crop kazak giyip bir de montunun önünü açanları görünce gerçekten inanamıyorum.

Hiç mi üşüyüp hasta olmaktan korkmuyorsunuz arkadaş? içi peluşlu ten rengi termal taytla mini etek giymeyi gerçekten anlıyorum o olabilir de ciddi ciddi kış günü göbeği açıkta bırakmanın pek çok hastalığa davetiye çıkarabileceğini düşünmüyorlar mı acaba?

Crop olmayan yazlık bluz bulmak bile zorken bari kışın şu gereksiz şey moda olmasın.
(bkz: böbrek ağrısı)

Okurken bile böbreklerim ağrıdı amk. Kızlar kendinize merhamet edin lütfen.
4-5 sene önce hangi akla hizmet aldım bilmiyorum. Şimdi artık yaşlıyız giyemiyoruz ki. O yüzden gömlek üzerine giyiyorum. Sonra mazaallah çocuklarım falan olmaz
dün burada fırtına vardı.kat kat giyinsen suratın donuyor.
yüksek kesimlere yağan kar soğuğu esiyor.
karının karnı açık.
orospuluktan gelen bir vucüt ısısı.
ya arkadaş bize ne amk. belki kadın norveçte büyüdü, belki bizim kış ona oyuncak gibi geliyor. siz üşüyonuz diye herkes üşümek zorunda mı?
(bkz: anti friz)
tamam şık görünüyor da hiç mi karınları ağrımıyor bunu giyenlerin diye düşündüren saçmalık.
Götüm donsun ama dönmasında.
karın kası olunca güzel duruyor.
Karilarin yaptigi iste akil aramayacan knk.
kazağın amacı soğuktan korumak zaten amk. soğuktan korunmaya niyetin yoksa normal crop giy olsun bitsin.