bugün

messi denen sopar'i ronaldo ile karsilastirmayin lutfen.
herkese tek tek sorsalar mesai mi ronaldo mu diye kafa kafaya gider bana sorsolar ronaldo ama daha yardımsever, hayırsever derseniz ronoldo reyizdir. Messinin bi videosunu izlemiştim röportajdı sanırım, yanında çocuk bişeyler söylüyordu konuşmak istiyodu çocuğu hiç siklemeden uzaklaşmıştı, karaktersiz herif.
ronaldo filistinlilerin yanındayım deyip de filistinlerin ölmesini destekleyen ve bu yönde beyanlarda bulunan bir gsm firmasının reklamında oynarken messi duruşunu hiç bozmamış, yaptığı yardımları ise elinden geldiğince gizli tutmuştur. açık ve net.
Messi'nin ronaldo'ya veya ronaldo'nun messi'ye bir üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak takvâdadır. Hayırlı ramazanlar.
Adamlar hayatını yaşıyor. Umrunda değil bu karşılaştırmalar.
Ronaldo nun kırmızı kart konusunda messi yi geçemeyeceği versustur.
Messi nin 40. Saniyede kırmızı kart görmüşlüğü var, boru mu?
Alex de souza alır. Evet.
Messi'nin alacağı karşılaştırma. Ama babayı.
Babamın alacağı karşılaşma.
ronaldo fasulye ise
messi ona lezzet katan pastırmadır. bilmem anlatabildim mi?

çok açım lan.
ronaldonun messiden üstün olduğu 2 konu vardı. 1-hava hakimiyeti (e 1.69'luk adama karşı bi zahmet aq)
2- frikikler (-di kısmı)
messi her anlamda ronaldodan üstündür. messiyi maçı izlerken fark edersiniz,ronaldoyu Youtube'da skills videolarında. messi 3 ay sakatlanıp hemen ardından bıraktığı yerden devam eder. kötü oynadığı maç nerdeyse yoktur. ronaldo istikrar konusunda çok sıkıntı çekmektedir. kötü oynadığı maçlarda kanser sebebidir. messi gibisi gelmez. ronaldo gibisi 5-6 senede gelir. o yüzden messiyi iyi izleyin. şanslıyız oynadığı döneme denk geldiğimiz için.
ronaldo milli takımda kupa kaldırdığı için kariyer olarak messi nin önüne geçti.koyu messiciyim.
Ronaldo nun çocuğu koyduğu versus.
Futbolcu olarak kıyaslanacak çok yönleri var yalnız hırs olarak Ronaldo 500 messi eder bugün bir kez daha gorduk.
sadece aradaki vs nin bile arsenalde kiralik forma giyebilecegi vs dir.
Futbolcu olarak kıyaslarsam messi daha yetenekli ama ronaldo çok çalışarak açığı hep kapattı.Ronaldo çok daha hırslı.
Messi oyuna daha iyi hakim.Daha iyi pas atıyor daha iyi oyunu okuyup adam geçiyor.Ronaldo'nun ise daha iyi gol vuruşu var.Kafa toplarına inanılmaz derecede hakim bir katil.ikisini karşılaştırmak pek doğru değil son yıllarda aynı mevkide oynamıyorlar sonuçta.
ee biri vergi kaçırır biri de yardım kuruluşlarına en çok bağış yapan oyuncu olur.

biri penaltı kaçırır , biri kupa kaldırır.

ne demiş ceza , iyiyle kötü arasında kocaman bir fark var. ye yo.
görsel
Ronaldo, Robert de niro . Messi ise Al pacino dur.ikisi birbirini tamamlar.Benim tercihim C.Ronaldo dan yanadır.Aslında hepimiz bu iki büyük oyuncuyu canlı izlediğimiz için şanslıyız...
son kupada ronaldonun portekize katkısının fazla olmaması nedeniyle messinin hala açık ara önde olduğu versus. 3 gol 2 asist demeyin kanser oldu portekizliler.
Leo Messi Şu an aktif futbolcular içinde kesinlikle 1 numaradır. Ronaldo Messi den Karakter ve adamlık olarak Daha iyidir ben de onu Daha fazla severim fakat futbol Mevzusuna gelirsek Messi her açıdan Ağır Tokatlar !
Cevabı hala messi olan versustur,ama ronaldo makası baya daraltmıştır..önümüzdeki 3 sene herşeyi belirleyecek
ronaldo aldığı avrupa kupasıyla milli takım başarısı elde etmiş ve messi'yi geçmiştir. evet.
artık kıyaslanmaması gereken iki oyuncu. evet kıyaslanmaması gereken
ulan bu iki adamında elde etmediği başarı kalmadı, gerek kulüp gerek milli takımda
ronaldo takımıyla avrupa şampiyonu oldu, messi dünya kupası finali oynadı
iki oyuncunun da senede ortalama 50 golü var
onlar bile kanka oldular artık birbirlerine rakip gözüyle bakmıyolar, kıyaslamayın şunları aq
ikiside birbirinden kaliteli futbolculardır.