bugün

Kaynak göster diyeceğim ama sanırım şu an üstünde oturuyorsun.
Coronavirüs aşısıdır, her aşı gibi ve her aşı kadar etkilidir.
Valla faydası var mı yok mu bilemiyorum. 3 doz aşı oldum ve yaptırdığım her testte negatif sonuç verdim ve düzenli olarak test veren biriydim. Yeri geldi ailemden kişiler oldu 1 er ay arayla. Yeri geldi sınıfım kapandı yine test oldum. Tabi aşı oldum diyip asla tedbiri elden bırakmadım, maskemi hep taktım. Sosyal mesafeme dikkat ettim.
Hindistan'da 100 milyon doz Covid-19 aşısı imha edilmiş.
görsel

Aşıyı bulan bu Türk çift aşının yan etkilerinden dolayı alman mahkemelerinde yargılanıyormuş.
Bonus bu ikili bulduğu covid aşısını kendileri hiç vurulmamış.

iyi ki uyanıklık edip hiç aşı vurulmadım. Vurulanlar düşünsün.
olanların patır patır dökülmeye başlaması çok oldu.
paket olanların da çoğaldığı bir gerçek var ki, yazılı ve görsel basın hususi olarak meselenin bu boyutunda ısrarla kör ve sağır taklidi yapmaktadır!

2. kez oynatabilirler kahpece hazırladıkları ölümlü oyunu!
Kuşkusuz zamanında ücret karşılığı yerinize aşı olacak suriyerliler mevcuttu. Şaka değil, içeri girmeden önce sokabilir ücret karşılığında yerinize aşı olmasını sağlayabilirdiniz. Ben her defasında Suriyeli birine 200 TL ödeyerek hiç aşı olmadan geçebilmiştim. Yerime giren kişiye kaç defa olduğunu sordum, "bu benim 10 olabilir" demişti.
2 sinovac üzerine 1 biontech vuruldum, geçtiğimiz kasım sonu-aralık başı gibi belki de corona atlattım ama şeytan kulağına kurşun zıpkın gibiyim.
Corona geçirip akciğerlerinde sorun falan kalanlar derdine yansın.
Seyahat kısıtlaması gereği mecburen olmuştum kaçamadım.
Gel gelelim ne zaman hasta olsam çabuk toparlanamıyorum.
gribim bile çok berbat oluyor.sürünüyorum acaip kas ağrıları cabası. Bünyem bu denli zayıf değildi halbuki.

Zaten vurulurken bi dünya imza attık falan ne bileyim allah sonumuzu hayır etsin.