bugün

Sürecin başlamasıyla merak ediyendir. Son günlerin tartışılan konusudur. Kendi adıma aşı olmayı düşünmüyorum.

http://anket.uludagsozluk.com/s/22940/i/
Bize sıra gelmez.
ilgi gösterilmesi gereken ankettir.
Bir aksilik olmadığı sürece yaptırmayı dusunmuyorum. Aşının gidişatına göre fikrim değişiklik gosterebilir.
Gelen aşılardan birini sağ koluma birini de sol koluma istiyorum. Güven falan umrumda değil!
Düşünmüyorum. Daha faz-3 çalışmaları sonuçlanmamış bir aşıyı neden aldığımızı da anlamış değilim.
milleti bilmem de biz Ölüm kalım ANINA olmadığı sürece yaptırmayı düşünmüyoruz.
netice de kaç tane salgın oldu, aşısı çıktı ve yapıldı. bir kaç yıl sonra yan etkileri görüldü...

en basiti grip aşısı, dünya az mı çekti bundan?
... ke ...ke olacaksınız.
.....kmezlerse olmam.
Hayir.

Hayirli forumlar aq.
aşı olanlara tüm kısıtlamalardan muaf olma statüsü kazandırılmalı, aşı olmayan da isterse maskeyle sürünmeye devam etmeli. yoksa bu aşı beğenmeyen sikikler yüzünden süreç uzuyor, biz de mağdur oluyoruz.

sıram gelirse tabii ki yaptıracağım.

bu da böyle bir entry'dir.
Kesinlikle olmam yüzdesini görünce üzüldüğüm tablo. Tamam olma hakkın ve kararın. Olmayanda AVM'ye uçağa binmesin o zaman.
Okuduğum habere göre bizim asi aldığımız şirket onayı rüşvet vererek almış.bu yüzden pek sıcak bakmıyorum.
Her düşünceye saygı duyulması gerek.
Devletimiz uygun görüyorsa yaptırırız. Evet.
adam günde 1 paket sigara içiyor ama aşı olmuyor. yok endüstriyelmiş, deney yapıyorlarmış falan. ulan sana deney yapıyor olsalar sigaranın içine koyarlar. elin mecbur içiyorsun zaten o boku, zararlı olduğunu da biliyorsun.
hakkımın olduğu ilk gün, ilk randevuyu alacağım.
aşı olmayıp hastaneye gideceğime, aşı olup halaya gideceğim.
Ben yerli aşıya gönüllü olabilirim. 5'erden 10 bin lira veriyorlarmış. iyi para kanka.
Hadi 5 sene sonra yan etkisi olarak bir organı iflas ettiriyorsa ,ben şahsen olmam ,olanada saygı duyarım.
iki dozu da oldum atın ölümü arpadan olsun.
Yaptırdım bir etkisini de görmedim. Sadece hafif kolum sızladı. Olun arkadaşlar. Evet.
Salı günü yaptırdım. Bir miktar ağrı yaptı.
Pfizer biontec aşıları kalp iltihabı yapıyor diyorlar.
Yaptırdım ki. Sinovac çıktı kısmete ama bence güzel. Hiçbir yan etkisi olmuy就是慌了哈哈。
anket değil icraat gereklidir.

aşı yaptırmak istemeyen veya yaptırmayanların dışarı çıkması yasaklanmalıdır. yasağı delenleri de yurtlara tıkmalıdırlar.

kimse başkasını hasta etme hakkına sahip değildir.