bugün

çorlu'nun tam göbeğinde askeri hastanenin karşısında olan canım lisem. 3 yıl boyunca sıralarını ve bahçesini aşındırdığım okuldur. bünyesinde psikopat hocalar ve öğrenciler barındırmaktadır. sürekli kız kavgalarına şahit olunan lisedir. ayrıca stadyumla yanyana olması da büyük bir avantajdır.
2005 yılının soğuk bir kış gününe bomba itibariyle içinde benim de bulunduğum 1500 kişiyi okul bahçesine çıkartarak bomba araması yapılan okuldur. olayın videous için buyrunuz:

http://www.youtube.com/watch?v=TT48sup5cwY

edit: içinde benim de olduğum video'dur.
YENi BiNASI 1998 YILINDA HiZMETE GiRMiŞ OLAN, BU YENi BiNADA SON SENEMi GEÇiREREK MEZUN OLDUĞUM OKULUM.

iLHAN VE TURAN DiYE MÜDÜR YARDIMCILARI VARDI. iLHAN OLANI KRAVATIMIZI TUTMAMIZI iSTER SONRA KARNIMIZA GiRiŞiRDi TABi ŞAKA YOLLU. BiR DE FARUK DiYE BiR MÜDÜR VARDI. BUNLAR HALA VAR MI BiLMiYORUM.

AMA BiR DE FATMA NUR GÖRGÜN VARDI Ki, HOCALARIN EN GÜZELi.EDEBiYATÇIMIZ, SINIF ÖĞRETMENiMiZ. GÖNLÜ GÜZEL, KENDi GÜZEL BiR KADIN. EDEBiYATA VE SANATA DAiR ÇOK ŞEY ÖĞRENDiK KENDiSiNDEN.
2007-2008 egitim ve ogretim yilinda sehir disinda yeni bir binaya tasinacagi dedikodulari olan okul.
Her okul çıkışında kavgaların olduğu,Camdaki kızların yoldan geçen erkeklere laf attığı,
sınavı ertelemek için bomba ihbarı yapıldığı,Öğretmenlerin öğrenciler tarafından tehdit edildiği (hatta dövüldüğü)Sabahları ve okul çıkışları kapının önünde polisin beklediği okuldur,eski okulumdur.
çorlu'nun en kalabalık okuludur.
bir dönem 2.400 kişilik nüfusu ile neredeyse bir yerleşim yeri büyüklüğüne ulaşmış olan okuldur. bahçeside aynı anda 4 adet helikopter inebilecek büyüklüktedir. içerisinde eğitimden çok öğretim işlemektedir ve mühendis, doktor, öğretmenden çok psikopat, serseri, maganda yetiştirir.
kahrolası 4 yılımı güle oynaya geçirmiş olduğum, Çorlu'nun tam göbeğinde yer alan, stada, halısahaya, kapalı spor salonuna, hastahaneye, pastahaneye kısacası heryere yakın olması ve öğretmenlerinin çok kaliteli olması yüzünden tercih edilesi lisedir fakat son yıllarda doğulu öğrencilerin sayısının artmasıyla okulda disiplin kuralları çiğnenmeye başlanmıştır. "siirtliyek kıronun allahıyek", "aşşiretiz oglim biz sen nediyseen ha" tarzı naralar duymaya alışmıştır standart ve beyaz öğrenciler. bünyesinde ilik gibi hatunlar bulundurmasına rağmen hepsinin bir kürt belalısı vardır ve bu yüzden okul çıkışlarında bol kavga çıkar. kapısının önünde liseli sevgilisi olan 25 yaşındaki adamlardan bolca mevcuttur. olsun yinede eski okulumdur, candır, canandır.
güncel Önemli Başlıklar