bugün

entry girildiğini gördüğüm de acaba konsere mi gelecek umuduyla kalbimi hızla çarptıran grup.
paradise doruk noktası olan grup.
benim için yeryüzündeki en iyi gruplardan biri olan ingiliz grup. clocks ve paradise şarkıları ölüm gibidir.

edit: scientisti unutmuşum lanet olsun.
paradise ile listeleri sallamıştır. ama yine de green eyes başkadır.
yaklaşık 2000 yılından beri müzik piyasasında olan ve bu 12 yıl boyunca yalnızca paradise isminde tek hit parça yapabilmiş olan grup. demek ki iyi reklam yapıyorlar.
ilk iki albümünden sonra tekdüze bir sıkıcılık tutturmayı başarmış grup.

Ha bir de Chris Martin'in egosu dağları aşmıştır, gazeteci dövmeler, konser sırasında hayranlarıyla itişip kakışmalar, davetlerdeki ukala tavırları...
ingiliz alternatif rock müzik grubudur. chris martin'in kadife gibi sesi gruba ayrı bir anlam katar.
sparks adlı şarkısıyla beni yeniden etkilemiş olan grup.
''princess of china olmayaydı iyidi'' dediğim maalesef çook geç keşfettiğim grup.iyice dinlerseniz melodiler hep birbirine benziyor bazı şarkılar diğer şarkının sözü içinde geçiyor * ama candır can.
sparks diyorum ve susuyorum.
yellow, trouble, in my place ve de (chris martin'in muhteşem parmaklarının pianonun üstünde dans ettiği harika şarkı) clocks gibi eserlere sahip ingiliz alternatif rock müzik grubu.
merak notu: insan çocuğuna neden apple adını koyar ki?
edit: bir torrent sitesinde "pop" kategorisinde yer alıyor. coldplay ve pop müzik. güldürdün beni site!
alternatif rock'ın en orijinal gruplarından. clocks, the scientist, the hardest part candır ama bir şarkıları vardır ki akıllara zarardır. bende çok fazla anısı vardır ve her dinlediğimde yıllar önceki duygularımı hala bana hissettirebilen bir şarkıdır. Nasıl bir acı, nasıl bir yitiklik böyle bir şarkıyı yazdırmayı başarır algılayamıyorum. fix you der susarım.
olimpiyat kapanışına acayip sinirlendiğim grup.lan senin bir adın var gidip ingiltere olimpiyatında niye princess of china söylersin,veya neden jay-z ve rihanna kendi şarkılarını söylerken arkada sünnetlik çocuk gibi durursun ama en kötüsü gelmiş geçmiş en güzel şarkın sırasında jay-z rap yaparken sen arkadan peridays diye bağrırsın.gözümde değerini çok yitirdin çok bunu unutmam kris.
(bkz: dünyanın en iyi rock grubu)
paradise'dır.
(bkz: cosplay)

alakasız çağrışım yaptı.
Sıkı gruptur, canlı performansları bir başka keyiflidir, benim favorim Clocks adlı şahane parçadır.
müziğe 3 yıl ara veren müzik grubu. bizimkiler "bırakıyorum müziği, tutmayın beni" deyip dönerken müziğe coldplay en azından ara verdiğini açıklamıştır.
sabah paradays aksam paradays biktirmayan sanatci.
para para paradise yokluğu yara yara yaradise.
sesi, müziği yumuşak ve dokunaklı... duygular yağmur damlası gibi akar bu arkadaşın şarkılarında.
gitaristlerini yakında 1 milyon euro'ya satılığa çıkaracaklarını açıklamış gruptur.

amaç elde edilen kazancı sosyal sorumluluk için kullanmakmış. kafaları şu ara çok güzel bunların. kafaları teyyare bunların.
ing. soğuk oyunlar.
ileride çocuklarıma anlatacağım gruptur.
sahneleri, ortamları pek güzel, pek şahane bunların. hem kulağa hem göze hitap etmesinin yanında aynı zamanda heriflerde bir mütevazilik var. samimiyet var. o kadar ışık gösterisine rağmen yine de olaya minimalist yaklaşıyorlar. çok hoş.

http://youtu.be/QKcxhQZxvdw