bugün

özet geçeceğim rahat olun.

Bir gün rüzgarlı bir günde adamın biri deniz kıyısında dolaşıyormuş ve sonra rüzgardan oluşan dalgalar nedeniyle karaya vuran binlerce deniz yıldızını suya telaşla atan bir adam görmüş. Demiş ki "her yıl bu mevsimde deniz yıldızları karaya vurur hem senin binlerce deniz yıldızını kutarman imkansız, attığın birkaç yıldızıyla hiçbir sey değişmez." . Adam bunun üzerine yerden bir deniz yıldızı almış, denize fırlatmış demiş ki "işte onun hayatı değişti."

bir şişe kaka cola en azından bir kurşun parası eder. atılmayan bir kurşun bir kişinin hayatını değiştirir.

enjoy herkese, hadi iyi geceler cicim.
Coca Cola
PEPSi
Yedigün
Sprite
Fanta
Schweppes
Damla Su
Sırma
Hayat
Danone
Nestle
Cappy Meyve Su
Sensun
Erikli
Akmina

Şu ürünleri de, içmemesi gerekir. israil'in diğer sektörlerdeki faaliyetlerini hiç saymıyorum.
facebook'ta abd'yi lanetleyen 1milyon kişiden biri olmaktansa, ya sev ya terket nidaları atarak vatan kurtarmaya çalışmaktansa, daha akılcı ve efektif bir eylemdir.
safını belli eden karınca hikayesinin karıncasıdır.
ana dilini kullanmayı bilmeyen türkten daha akıllı türktür. (bkz: çökertceğini)
herkesin aynı zihniyette olması halinde
Coca cola toplam cirosunun*
3te birini * kaybetmiş olacak ki
bu da müslüman ülkelere savaşmadan yapılacak
en büyük yardımlardandır heralde.
nemrud'a kafa tutan karıncanın öyküsündeki gibi, hangi taraftan olduğunu belli etmeye çalışan türktür.
(bkz: cocacola niyetine le cola içmek)
--spoiler--
Haz­re­ti ib­ra­him ate­şe atı­lır­ken ka­rın­ca ağ­zı ile su ta­şı­yor­muş.

“Ne­re­ye gö­tü­rü­yor­sun bu su­yu?” de­miş­ler.

“Al­lah' ın pey­gam­be­ri­ni ate­şe at­mış­lar, o ate­şi sön­dür­mek için ta­şı­yo­rum” de­miş.

“Ama bu su ile dağ­lar gi­bi ate­şi na­sıl sön­dü­re­bi­lir­sin ki?” de­miş­ler.

“Ol­sun. Ben de bi­li­yo­rum sön­dü­re­me­ye­ce­ği­mi. Ama elim­den bu ge­li­yor. Ta­ra­fı­mı bel­li edi­yo­rum” de­miş
--spoiler--
Her like bir amin , her beğeni ordumuza destek , her like bir masallah’cı ile aynı kişidir.
hangi dilden, hangi dinden, hangi ırktan olursa olsun, çocukların ölmemesi dileğimle yazmaya başlayayım.
Cola içmeyerek israili çökerteceğini sanan türk ;ikinci dünya savaşında 7 milyon yahudiyi, bir o kadar çingeneyi ve başka ırklardan olmak üzere 60 milyon insanı kadleden Hitleri dünya önderi dünya lideri olarak gören ve eminim bir daha hitlerin dünyaya gelmesi için dua eden kişidir. Halt ediyor sonuna kadar halt ediyor.
bir zamanlar yahudi çocukları katleden hitleri de, nazileri de, onlara yardım edenleri de,ırak ta ki çocukları kaleden amerikayı da, filistin çocuklarını katleden isarili de lanetliyorum.
Hayal dünyasında yaşayan insandır.
içerek de kendini çökerten insandır.
israile taş atan filistinli çocuk gibi asil duygunun insanıdır . tanka karşı taş anlıyormusun .
özetle ifadesi şu : 'ufo gören masum köylü'dür !