bugün

çok baba bir yazar.neden mi?

bursa halı sahalar bize dar zirvesi sona ermişti.maçtan sonra bir yerlere gidelim dediler. işte tam o anda ben çok kötü hissettim kendimi. onlarla gitmeyi çok istiyordum ama yanımda da beş kuruş para kalmamıştı. çünkü ben halı sahayı beş lira olur diye düşünmüştüm. ama altı lire çıkmıştı. bir de çay içmiştim maçtan sonra dayanamayıp bir milyon da ona verdim. ve ben de tamı tamına 25 kuruş kalmıştı. bunun haricinde bukartımda da yaklaşık 3 lira vardı. bileydim karta az yüklerdim. bok var gibi karta abanmışım.sonra amaaan dedim ben de giderim ama bir şey içmem olur biter.

cokacayipsey arabasıyla benle birlikte üç yazarı daha mola cafeye götürdü. bütün ekip orada toplanmıştı. onla yan yana oturduk. sonra siparişleri almaya geldi bir kız. ama ne yalan söyleyeyim maçtan sonra canım deli gibi çay çekiyor. sordu bir kaç kişiye ne alırsınız efendim diye. bana gelince; ''ben birşey almasam'' dedim. ama bunu derken şöyle bir hissiyat var içimde.hani diyette olan zengin tipler olur ya. ''ben bişey almiijim'' derler. ben de o ayaklara yatarım dedim avuttum kendimi.

cokacayipsey sordu; ''neden içmiyorsun bir şeyler ya?''. benim cevap harika;'' hmm.. ya.. ne bileyim.. tercih etmiyorum''. lafa bakın lafa tercih etmiyormuş. ne tercihi lan altı üstü çay içcen.ama cokacayipsey benim içimde kopan fırtınaları anladı artık nasıl anladıysa '' olmaz öyle şey yaa.. bir çay da arkadaşa alalım'' dedi. hayır sağolun demeye takatim kalmamıştı.

sonra arabasıyla beni evime kadar bıraktı kendi evinden uzaklaşmış olmasına rağmen.pseco ve nigga indikten sonra ben kaldım bir tek. sohbet ettik, güldük, eğlendik.

kısacası baba yazar işte daha ne diyeyim.herşey için çok teşekkür ederim.sağolsun, varolsun.
görsel
15 gün çaylak olmuş yiğidim. Sisteme yıllardır küfür ediyor, açın eski entrylerini okuyun, sözlükte yüzlerce abazana yüz verip şımartan iki sol frame yazarına laf etmesi kişiliklerine değil bizzat sisteme, kokuşmuş erkek yazarlara ve bu yazarların bunları yazmalarına sebep olan o iki kişiyedir.

Ayrica, onu silmeye kimsenin götü yemez, bu da böyle biline !
nikini rahmetle andıgımız bir dönemin uludag sözlük yazarı.o kadar da dedim adam gibi nik al diye.
not : akşama halvet var. odana zallımı göndereyim. yoksa yenilerden birini mi? *
Öncelikle --> Cokacayipsey düşmanlarını öldüreceğiz.

Arkasında tek kişilik dev ordu, nilüfer'in bruce wayne'i şahsım var.
iki üç bıyıklı zeynep'e, çeşitli ergen berkler'e kızıp küfür ediyor arada. Bir kulağım kendisinde hep. Siz ekmeğe biskrem derken afedersiniz de biz 70'lik rakıya 100'lük rakı ile cila yapıyoduk. Az çüktürün gidin. yedirmeyiz.
Kız babasıdır. Çeşitli dişilere küfür ediyorsa hakettiklerindendir.
Bu herifi de sinirlendirip caylak yaptirdiysaniz, sizin ben aminiza koyim ibneler.
Sözlüğün en kaliteli yazarlari arasindadir.
sözlüğü fazlaca ciddiye alması olayın ters tepip silik olmasına neden oldu.

o kadar da dedim bir abisi olarak bırak ciddiyeti, yay taşşağını dedim ama "olmaz rahmet abi burası ciddi bir kurum öyle taşşak yapılmaz" dedi ve dinlemedi.

sonra uçmuş canım.

canını yidiğim.
Bulut şüpheli volkan şüphesiz tit a nick örtülü ibnedir. Bu başlığın sahibi ibne olmayacak kadar tipsiz bir ibnedir.
Neyse yavrum koca adamsınız birbirinize ibne demek size yakışıyor mu.
Ayıp valla.
Gideyim ekşi de kaliteli kezban olmayan bayan userlarla yazışayım.
Ortama bak eml torna tesviye atölyesi. Peh hatta yuh.
zirve cokacayipsey ile yapılır. gerisi kendiliğinden olur.
top koşturulur, labut devrilir ama abimle o muhabbet var yaa, yeter de artar bile.
çok büyük işler yapacağız kendisiyle. köye öğrenci yardımı projesinde de fikrini ve yardımını alacağım. can-ı gönülden severek okuduğum -sevmeyeyin ölsün dediğim- büyük düşün dostu.
(bkz: devrim şehidi)
#10010887 kol kadar uzun yazsa da sürükleyici ve etkileyici yazan yazarlardan.
ayrıca yazıya binaen eşiyle ömür boyu mutluluklar dilediğim yazardır.
bu kadar yalaklıktan sonra aslı mevzuya gireyim. hani şu yazıda tanıştığın ilk kız var ya '' halanın hemşire arkadaşı nesrin '' he işte o evlenmemiş ise bana msj at kanka. benim valide hanım da kafamı yemeye başladı. ''ölmeden torun göster bana'' diyor başka bir şey demiyor.. bi el at şu işe. sen çektin bana da çektirme lan...
yıllar geçse de seni seviyorum demekten yorulmayacagım yazar can.*
kimsenin şahsiyetiyle sorunu olmadığını düşündüğüm biri.

sadece şurda çoğumuzun rahatsız olduğu bir durumu öfkeyle anlatma yanlışını yaptı.

parmak sallayan sözüm ona yazarlar da umarım sözlük kullanmayı öğrenir.
Bu ve skydancer ve japoncum hesapları ayni ip adresinden giriş yapıyor diye silinmiş yazar.

Neden skydancer ya da japoncum silinmedi de cokacayipsey silindi önce onu bir söyle değerli moderator arkadaşım !

Yavsagin teki bu hesaplar ayni ip adresinden giriş yapıyor diye şikayette bulunmus, elde belge yok, kanıt yok, üç gerçek kişi tarafından kullanılan üç hesap var ortada ve bu şikayet doğrultusunda cokacayipsey siliniyor, komik ve hukuk dışı.

Dun aksam açtığı başlıkta zall dışında alenen kimseye küfür etmemiştir, zall çıkıp ben sildim yavsagi desin orası ayrı ama 15 gün çaylaklık verilip ( sonuna kadar hak etmiştir, ben olsam 30 gun verirdim ) sonra da asli astarı olmayan şikayet üzerine silinmesi basta sözlüğün ve moderasyonun ne kadar basiretsiz kişilik ve kişilerden oluştuğuna kanıttır.

Aferim lan moderasyon, hani lan demokrasi !
moderasyona olan tepkisini izine çıkarak göstermiş yazar. bu izin fasilitesi moderasyonun skinde mi ? elbette hayır. ama olsun, tepki tepkidir.
bisikletimle yapacağım bursa turunda kendisine uğrayacağımı şimdiden belirtir, yok ben bilmiyordum, vay bizim amca oğlunun amcasının kardeşinin sünneti varmış, vay ben şehir dışındayım, vay uganda'dan misafirim gelicek, why hi one why demesin bana sonra.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar