bugün

f1 ve dirt oyunlarını oynadığım firma. genelde yarış oyunu yaparlar zaten. 14.12.20 tarihinde de ea ile ön sözleşmeyi imzaladılar. (bkz: eanin codemastersı satın alması)
(bkz: f1 2014)
gelecek hafta f1 2013'ü piyasaya sürecek olan oyun firmasıdır.
hakkını vererek oyun yaratan oyun firması. eğer ki electronic arts oyun piyasasında tekel olamamışsa bu firma sayesindedir efem. *
Formula 1 2010'un bilgisayar versiyonunu eylül sonunda piyasaya çıkaracak olan hayranı olduğum oyun firmasıdır. Birçok kişinin bu görevi hakkıyla yerine getiremeyeceğine inandıkları şu günlerde bana göre şu video ile cevaplarını vermişlerdir.

Ayrıca Colin Mcrae 04 ile beni uzun süre boyunca oyalamışlardır.
grid adlı süperötesi bir oyunu pisayasa süren firmadır.
7 yıl sonra formula'nın heyecanını bilgisayarımızda yaşama imkanını verecek müthiş firmadır. lütfen, lütfen; bir an önce çıkarın, çıkarın, hem de fazla sistemi zorlamayın, heyhey.

gerçi, asus extreme 5500 mi ne benim ekran kartım. baştan kaybediyorum sanırım. kaybetmiyorsam mesaj at sevineyim lan.
formula 1 2009 sezonunun resmi oyununu yapma hakkını almış firma.

(bkz: f1 2009)
starforce koruması kullanan ender şirketler arasındadir. ilk defa Colin mcrae dirt oyununda kullanılan "neon" grafik motoruyla "oha lan bune" dedirtmiş, minimum grafik kartını 6600 GTX * olarak göstermiş oyuna sahip firmadir. türk kullanıcıların oynayamayacakları oyunlar yaratıyorlar artık.

(bkz: dirt)
kim ne derse desin, ne bir eidostur ne bir blizzard dır kendileri. oynarsın filan ama klasikleşmez oyumnlar. yeni versiyonu çıkınca unutulur, gider. öyle ama ismi biz bu işin üstadıyız oğlim tadında olduğundan mıdır nedir, bir saygı duyar deli gönül...
hayatimi zehir etmi$ saglam programcilar ile cali$an bir firma. bu $erefsizler hangi oyunu piyasaya surse muhakkak hit oldu. lara croft serisinden tutun colin mcrea serisine kadar. ustelik "lara mi? ulan boku cikti bu oyunun, yeter" dedikten sonra bile oyun alinir ve oynanir. keza colin mcrea icin de ayni $eyler gecerli. son gunlerde colin mcrea dirt piyasada, a$mi$ grafikleriyle...