bugün

Aids'in nasıl geçtiğini bilmeyenleri endişelendiren mesaj.
oyle bi kolanin icinde aids virusu yasayamaz bile.
nedir bu milletin aslı astarı olmayan bilgilerle insanları bir şeylerden vazgeçirme çabası? geçenler de "starbucks kahvelere fil boku attığını itiraf etti" diye yaygara koptu.

ne yaparsanız yapın, bu millet kolayı da, starbucks kahvesini de çok sevdi!

kaldı kı fil boku da olsa kahvede, kolada envai çeşit virüs de olsa bu ürünler kullanılmaya devam edilir. çünkü tadı güzel mnkym.
Benim gibi insanlar icin buyuk tehlike arz eden uyari.
Kolayi damarda serum yoluyla tuketiyorum.
Saglam kafa yapiyor meret.
Neyse pepsi tuketeyim bi sure. Dinimiz amin.
Aşırı içmezseniz vücudunuz cola'yı tolere eder, o kadar da abartmayın.
Günde bir iki litre içiyorsanız tabi zararlı.
Ama arkadaşlarla yemek yerken bir pizzanın yanında cola içilmez de napılır? Kendinizi bu kadar kasmayın. Hayat ayran ve suyla geçmez.

Aynı şekilde onlarca bardak bira, çay, bitki çayı, kefir, süt, kahve içerseniz de zararlı. Her şey dozunda faydalı veya vücudun baş edebileceği şeyler. Kola içmiyoruz ama her gün onlarca arabanın egzoz gazlarını soluyor veya böcek ilaçlarıyla dolu elmalar, patatesleri, sebzeleri yiyoruz Maalesef geçiş kuşağındayız. Bizden sonraki nesiller bütün bu tehlikelere karşı alınmış önlemlerle daha sağlıklı olacaklar ama biz arada kaldık. O yüzden rahat olun.

Mesaja gelince bu AIDS hikayeleri kimseyi ürkütmüyor artık, Geçen gün de Yeni Şafak'tan bir cahil RTE'ye AIDS mikrobu verilme planından bahsetmişti.
3 ay önce haberin aynısı vişne suyunda çıktı itibar etmeyiniz.
(bkz: eve aidsl bağlatmak)
Aids kolayla geçmez.
annen seni yemiş bence.
tam bir emekli işi whatsapp mesajıdır. işssizlikten whatsappte birbirlerine bu deli saçmalarını yayıp dururlar.
aids kolayla bulaşmaz torku kola ile bulaşır o yüzden coca cola'ya devam ama torku'ya dikkat.
Mega britanya?.... Valla sesli güldüm. ingilizler ulkelerine great britain derler mega britanya nerden çıktı. Ayrıca ingiliz polisinin resmi adı scotland yard'dır. iyi taşbeyaz gecmiş elemanlar.
bir an benim anamdan mesaj geldi hissi uyandıran başlık. bu mesajı 2-3 ay önce görmüştüm.

birisi bir şey atıyor inanıyorlar. facebook'ta falan da gördüklerini birbirlerine atıyorlar falan... masum.