bugün

birbirinden tatlı grup üyelerine sahiptir. fanlarına boice denir.
ayrıca bugün abu tv müzik festivali için istanbul atatürk havalimanına inmiş ve izdihama uğramış gruptur. Yazık çocuklar ezilme tehlikesi falan geçirmiş.
şu da gruba ait bir resim:
görsel
Türk ergen kızların yoğun ilgisine maruz kalınca haber olan grup. bir farkları yok yoksa. hele ki türbanlı bacılarımızın o çığlıkları hala kulağımda. sağol atv.
dünyada birkaç yıldır patlama yapan Kore Sevdasının dışa vurumu.sesleri fena olmasa da tipik Kore grupları 5-6 erkek kız gibi suratlar.dizilerle kızları hayran edip bu hale sokuyorlar.kore fanları daha beter.fanların ilgisi fark edildiği için gelen gruplardır.çoğu da kız gibi parlak yüzlü oğlanlar.furya devam ettikçe bu haberler bitmeyecek.
Küçük pipili ergen turnosolü kore grubu.
Az önce haberde Türk kızları tarafından yolları kesilmiş bir kore rock grubu.

7 saattir bekliyorum burada diyen kızın vakti hiç mi değerli değil anlamıyorum.
türkiye ye gelmişler. eyvallah tanımam etmem de az önce haberlerde onları kovalayan yeni yetme kızları gördüm elim ayağım titredi. yok böyle bir dünya.
Kaliteli müzik gruplarında . Oppa çebal diyen kezbanlar her yerde ama bu grup çok efsane bir grup. Sizin o demet akalınlarınız serdar ortaçlarınız o kadar prim yaparken bu ülkede bu gruba bu ilgi az bile.
Yonghwa: solist, yakışıklı,oyuncu, yamuk diş
Minhyuk: evimizin sevimli çoçuğu, Tatlış, o ki topuklu ayakkabıyla soda açmaya çalışır
Jungshin: uzun boylu evet uzun. Grubun en küçüğü, merhametliğ
Jonghyun: karizmatik, rahat , cool, gıcık.
Yeni albümü çıkmış tatlış mı tatlış grup.yeni albümün adı blueming. Klibi yayınlanmış şarkıları da you're so fine. Klipte yine tek kız ve etrafında dönen blueboylar olsa da olsun kabulümüz.
https://youtu.be/ACokT72V9a8

Mustafa ceceli çaby han ile olan konuşmasında cnblue grubu ile düet yapmak istediğini söylüyor.
Mustafa ceceliyi normalde hiç sevmesem de cabye cnblue ile düet yapmak istediğini söyleyince gönlümde zirveye yerleşti.
Cnblue koreli bir müzik grubu. Tekrar canlı dinlemek istediğim grup.
Ay canlarımm❤️