bugün

kesinlikle cmylmz'nin alacağı karşılaştırmadır. fundamentals iyi ama bir cmylmz havası vermedi bana. cmylmz'i izledikten bir hafta sonra bile esprilerini hatırlayıp hatırlayıp gülüyordum. hem cmylmz döneminde kim cem yılmaz triplerine girip de onun ağzıyla onun esprilerini yapmaya çalışmadı ki?
başıma bir şey gelmeyecekse cmylmz 2008 diyeceğim karşılaşmadır. cm101mmxi fundamentals'ı izleyen arkadaşlarımızla esprilerin fazla muhabbetini sürdüremiyoruz fakat cmylmz öylemiydi a dostlar?
cylmz 2008 gibisi bi daha yapılmadı dostlar, cm101mmxi 2008 e göre çok vasat kalır.
cm101... Paso bel altı, cmylmzde de aynısı olsa da biraz daha az, cmylmz +1.
fundamentals=eski espriler olmayaydı daha iyi olurdu. o yüzden 1-0 yenik durumda.
tabi cemyılmaz'a bir olgunluk gelmiş. artık esprileri yaptıktan sonra kendisi gülüyor.
kesinlikle cmylmz. fundamentals komik değil demiyorum, güldük eğlendik fakat 2008 çok farklı. fundamentals porsche ise, cmylmz bugatti.
didit: niye böyle bi karşılaştırmay yaptıysam artık..
didit2: performans açısından değerlendirdim.
cmylmz 2008 10 üzerinden 15 , cm101mmxi 10 üzerinden 10'dur. yalnız allah'ı var cem yılmaz cm101mmxi'de eski esprilerine değinmedi ama cmylmzdaki coşkuyu da vermedi. şahsım adına cmyılmaz 2008 gösterisini canım sıkıldığında açar halaa aynı tonla aynı zevkle gülerim. cm101mmxi'de ise bir daha ki izleyişimde aynı zevkle güleceğimi sanmıyorum.
(bkz: bir tat bir doku)
eski cem yilmaz tadini vermese de yine de basarilidir. karsilastirmak gerekirse tabi ki de cmylmz.
yağmurlu bir hafta sonu gülme ihtiyacını fazlasıyla karşılayan cem yılmaz esprileri.
izleyin derim, pişman olmazsınız.

bu sayede yüzünü elleriyle kapatarak gülen bi adam gördüm ya ölsem de gam yemem. *
türk dizilerinin final bölümlerini sinema filmi yapıp hasılatı kaldırma tayfasına cmylmz'da katılmış, gösteriler yetmemiş olmalı ki sinemada da her yerde de kazanırım diye hırs yapmış.
fragmanında da doğru tanımlamış, dizüstü!
adnan oktar'a benzettiğim yeni imajı ve evliliğin kattığı "kadın ve halleri" yeni espirileriyle elbette güldüm. kaç yaşına gelirse gelsin hep güleceğim sanırım, lakin 2008'de zekaya dair daha fazla espri vardı diye düşünüyorum. 10-15 dakika dışında kadınlarla uğraştı durdu ve bir bayan olarak sinemada, fazlaca erkeğin içinde izlemek rahatsız etti. tavsiyelere uyup evde izlenmeli!
cmylmz daha hareketliydi seyirciyle olan diyaloglar tıp dünyası falan efsaneydi.