bugün

galiba matbaacılık terimi.
şimdilerde gece'dir.
"Bazilarimiz boyle bu dunyanin gamina mahkumuz malesef pes etme aslan kardesim çok şükür sen kapıları topuğunla kapatacak kadar önemse üstüne gelen bunalımları ya da her ne cehennem olasıca karamsar zamanları gelişine doksana as." Dediğim güzel karakterli kardeşim. Eyvallahın olmasın.
Güzel insan. Büyük yazar. Insana yardım etmeyi seven birisi.
http://youtu.be/Z9iqUVY15VI
hayatın bütün güzelliklerinin onunla olmasını temenni ettiğim şair kardeşim.
Cmylmz yazarken, cmyk şeklinde ekran donmuş gibi duran nickin yazarı.
gecenin şiiri görevini teslim ettiğim görevi hakkıyla yerine getiren dostum yazar. evet.
--spoiler--
Geçenin şiirini 12'de yayımlamadığım gün, öldüğüm gündür.
--spoiler--

Var olsun yazarıdır. Yüreğine sağlık.
(#22415889)

şöyle de açmıştır yeni yılı.
on numara beş yıldız adam gibi adam yazar. severiz sayarız. evet.
saygının ve zerafetin timsali bir insan öylesine kaliteli öylessine zarif insana insan olmanın değerini hissettiren saygın bir insan çoğalarak artması diliyoruz .
şiirin büyülü dünyasını sözlüğe yansıtan zarif kibar saygın bir yazar severek takip ediyoruz kendisi .
(bkz: gecenin şiiri/#22177884)

bu gün doğum günüsü olan, doğum gününü kutladığım efendi yazar.
son birkaç gündür gecenin şiiri başlığında göremediğim yazar. genelde ilk o yazar ben de ilk okurum zaten * haber verseydi bayrağı devr alırdık yanee *

(bkz: üşüyoruz reyiz)
(bkz: gecenin şiiri)

gökyüzü karışıksa kuşların işi
ya içim içime sığmıyorsa
ne denir kötüdür insanların gidişi

(bkz: edip cansever) *
çoğu entrysiyle beni gülümseten, düşündüren, duyarlı ve kaliteli yazar.
uzun uzun, güzel kelimelerle anlatılabilecek kadar derin bir kişiliği olmasına rağmen, tek bir kelimeyle anlatılabilecek yazar; hatırnaz.

hatırnaz; (bkz: hatırşinas)**
Cami avlusunda bulunmus
Minicik bir yazar
Yazmis sozlukte
Kor olasi yazar

Hosgelmis.
(#21390346) boyle icsellestirip boyle icten yazan, tebrik edilesi, hep okunasi, mukemmelden az fazlaca iyi yazmis yazar.**
dünya iyisi bir insan. kalbi altınla kaplanması gereken bir pamuk. olgunluk alanında bütün akademik dereceleri tamamlamıştır. her insanın hayatında böyle biri bulunmalı dediğim yazar.
(bkz: oytunkaran/#20979727)

güzel düşünceleri içi saygılarımı sunduğum sohbeti güzel sempatik yazar. evet.
mavi jojoba tanesi hakkında bilgi sahibi sempatik yazar.
10.nesil yazardır kendisi.hoş gelmiştir.
tatlı dilli, eğlenceli karaktere sahip, sohbeti dadından yinmeyen yazar.
yeni nesil yazardir.. dijital baski - acik hava reklamciligi isi olan biri olarak nickini gorur gormez begendigim kisi.. takip de ederim oyle begendim..