1. ?.
  championship manager in en kotu versiyonu.
  1 -3 ... go gunners go
 2. ?.
  --spoiler--
  Bir efsaneydi efsaneydi seni yaşamak
  maçlarda buluşup klavye ye dokunmak
  Saatlerce oturup hep yanında kalmak
  Bir efsane senle beraber sabahı bulmak
  --spoiler--

  şeklinde şarkı yazdırıp bagıra bagıra söyletebilme yetenegine sahip olan oyundur. çogu türk erkeginin " hoca öyle oynatılır mı bu takım tüh allah seni" serzenişlerini hafifletir. oyun degil yaşamdır, silmek oldugunuz bir "save" için baktıgınızda başınızdan geçen "minimum 50 saat" olan süre gözlerinizi yaşatır. "hastayım sevgilim, çıkmayalım" yalanının da " anne okul 1 yıl uzadı" cümlesininde temel nedenidir.
  01-02 sezonunda çıkan harika oyunu aratmaz ayrıca.

  andrea rabito, anatoli todorov, gilberto riberia, cesar delgado, hazan kabze, ilker yaman, abdullah deniz, alper şen, ibrahim yavuz... akla gelen genç yetenekleridir.

  oyuna inter takımıyla başlamak hiç transfer yapmadan 2 yıl şampiyonluktur.
  5 -1 ... iktidarsiz jigolo
 3. ?.
  roma takımıyla harika bir sezon geçiriyorsunuzdur, 16 oyuncunuz milli takımlarında ter akıtmaktadır. ölüm kalım maçı denebilecek kadar önemli şampiyonlar ligi yarı final maçına under 20 takımıyla çıkmak zorunda kalırsınız, herkes milli takımda zira. luigi stillo diye bir kara murat çıkar ve takımını frikik golüyle finale yükseltir.
  vay anasını sayın seyirciler bu oyun boşuna aşık etmiyor kendine.
  3 ... iktidarsiz jigolo
 4. 1.
  daha iyisi için:
  (bkz: cm 03-04)
  3 -1 ... vanti lator
 5. 2.
  champıonship manager serisinin en rahat oyunudur. skor durumlarından, transfer yapmak için gerekenlere.. tamamı gerçekçi tamamı zevkli bir oyun.

  (bkz: itina ile ukte doldurulur) *
  1 -1 ... zherdust
 6. 3.
  cm'nin en iyi oyunu.

  2050 yılındayım.
  3 ... cm 4 oynayan genc
 7. 4.
  03-04 ün yerini tutmayan oyundur.
  1 ... seqil34
 8. 5.
  morten gamst pedersen in yardırdığı oyun. galatasaray'ı alırsanız gereksiz forvetten geçilmez ortalık ve bunları ayıklamaya çalışırsınız. lukunku, arif, pinto, ümit karan, hasan şaş, (burda forvet amk) ve berkant... çoğu yabancıları ayıklamaya çalışırsınız. forvete ilhan mansız ve nihat kahveci'yi alıp yardırırsınız.
  ... atayiz