bugün

fulham'ın amerikalı sol açığı.. 2007 yılında amerika'dan direk geçiş yaptı ingiltere'ye.. ama 2 sezon sonunda oynadığı futbol ve istikrarı ile fulham'ın ve premier lig'in en önemli futbolcuları arasına ismini yazdırmayı başardı.. 24 gibi geç sayılabilecek bir yaşta ilk transferini gerçekleştirmesine rağmen geldiği yer muazzam.. fulham formasıyla iki sezonda 80'den fazla maç ve bir orta saha oyuncusu için oldukça değerli sayılabilecek 15 gollük skor katkısı.. eğer bu sezon da parlamaya devam ederse seneye kendisini bir üst seviyede görebiliriz..
an itibariyle abd nin ingiltere önende beraberliği yakalamasını sağlamıştır.
ingiltere:1
amerika:1
carlos salcido'yla birlikte takıma katılması gereken futbolculardandır. niyeyse acayip sempatik buluyorum ben bu herifi, futbolunu da çok beğenirim. dünya kupasında bol bol izleme fırsatı buldum, aslanım benim.

yahu kaç milyon eurodur ki? tamam çok taş adam ama 15 milyon euro etmediğinden eminim. alacaksın bunu koyacaksın ortaya. arkasına da vereceksin salcido'yu...

dempsey gitsin kaleye girsin topla, salcido uzaklardan abansın. "benim işim top kesmek dostum!" tribine girip geride top karşılasın. dempsey'e karpuz gibi top atsın.

ne bileyim, olsun bunlar.
5 aralık 2011 fulham liverpool fc maçında 85. dakikada fulham ın beleşten golü atan abd li futbolcu.
liverpool fc ile anlaştığı ve birkaç gün içinde imza atacağı söylenen amerikalı oyuncu. premier ligin en hızlı oyuncularından birisi olmasının yanı sıra bitiricilik konusunda da başarılı, gelirse hücum hattında iyi bir alternatif olacağı kesin.

edit: fulham dempsey'i takımda tutmak ve liverpool'dan andy carroll'ı almak istiyormuş. şimdi işler karıştı.
fulham'daki son 2 sezonunu harika geçirip tottenham'a giden, tottenham'da da güzel bir sezon geçirdikten sonra kariyerine abd'de devam etme kararı alan ve seattle sounders'a transfer olan mal futbolcu.
ismi ve soyisminden karizma akan birleşik devletli futbolcu.
(bkz: en karizmatik futbolcu isimleri)
Milli takımımızla oynanan hazırlık maçında Çok etkili gözüken forvet.
futbolu orta halli (ingilizce kontenjanından) ancak tecrübeli ayrıca belli ki tipik ABD li . Sanırım yaptığı hareketin hakaret falan olduğunu sanıyor.
an itibariyle kendisinde 5 çocuğuna da üniversite okutmuş baba gururu vardır.
çok klas bi topçu.
Clint eastwood'un adaşı.
yanında nani, meireless, moutinho vs. olmadan takımını bir üst tura hemen hemen taşımış futbolcu.
Göbek deliği ile gol atan futbolcu.
Premier League ekiplerinden Fulham FC'de forma giyen ABD Millî Futbol Takımı oyuncusu.
Seattle Sounders ın 2 numaralı oyuncusu dün geceki Chicago maçından bir golü vardır.