1. 1.
  nickelodeon'daki başka bi süper dizi. başrolde o zmanlar daha da sevimli olan melissa joan hart oynuyodu, ve dizi bu kızın hayatını,ailesini arkadaşlarını anlatıyodu.
  hatırladıkça gülümseten en hoş detaylarından biri de clarissanın odasına merdivenle çıkan arkadaşı sam'di, izledikçe bizim niye böyle bi samimiyetimiz yok arkadaşlarla diye üzülürdük.
  ama türkiyede zor tabi, bi de zaten biz en dördüncü katta oturuyoduk, gelse de çok yorulmuş olurdu sam, muhabbet edemezdik.
  4 ... undeuxtrois
 2. 2.
  * reklamlarda clarissa için "o yirmili yaşlarında kendini hala ergen sanalardan değil!" gibi bir şey söylüyordu, ben de yaşım dolayısıyla bu lafa pek bir katılıp clarissayı daha da çok severdim. bir de bunun ferguson adlı kurbağa gibi gıcık bir erkek kardeşi vardı. bitince de ardından pete&pete gelirdi onu da pek severdik.

  http://www.imdb.com/title/tt0101065/
  2 ... danaid
 3. 3.
  bir dönem trt'nin de öğlen kuğaşında yayınlamışlığı vardır. geçenlerde aklıma geldi utandım bir an, heralde benden başka kimse izlemiyordu diye düşündüm. ilginç bir diziydi. odasına merdiven dayayan erkek bir arkadaşı vardı bu clarissa'nın. bizde olsa çay/kahve partilerinin sakızı olurdu bu hanım kızımız. nuri'nin kızının pencereye oğlanlar geliyor diye.
  ... dulgerbob inciryapragi
 4. 4.
  sevimli cadı sabrina ile gönüllerde taht kuran melissa yı daha da sevme nedeni şeker gibi dizi. bıkıp usanmadan nickelodeon izleme sebebi. olsa da izlesek.
  3 -1 ... nil nil nil