1. 1.
  heroes adlı dizide ki amigo kız. ayrıca kendisi dizide çok önemli bir konuma sahiptir.
  3 ... salca
 2. 2.
  hayden panettiere'nin canlandırdığı heroes karakteri. hızlı doku yenileme yetisi vardır. bu hatunu otopsi yapıyorlarda bir bok olmamış gibi kalkıyor böylede manyaktır kendisi ancak çok güzeldir orası ayrı. kendisine çoktan 1 kutu bursa kestane şekeri yapıp yolladım bakalım haftaya gidiyoruz annemle.

  ayrıca dizide " amigo kızı kurtar, dünyayı kurtar" cümlesinin ana hedefi durumundadır.
  2 ... overload
 3. 3.
  tarz olarak wolverine i andırır. bu kardeşimiz göğüs kafesi açıkken bi,le bir mont edası ile onu kapatıp kendisini yenileyebilir. yanmaz, parçalanmaz, bölünmez.

  evet her gördüğümde yumuşak ve güçsüz wolverine i hatırlıyorum.
  2 ... micro cuts
 4. 4.
  (bkz: cheerleader)
  ... muhasebeye giris
 5. 5.
  izleyicilere onbeş yaşında olduğu yutturulmaya çalışılan kız çocuğu.
  evlatlıktır. üstüne üstlük kime güveneceğini bilememektedir.
  aslında amcası olan peter ile arasında birşeyler dönmesi umudundayım..
  1 ... vera
 6. 6.
  89 doğumlu 1.55 boylarında *Hayden Panettiere isimli oyuncunun canlandığı heroes karakteri.
  2 ... eurasia
 7. 7.
  Erkek arkadasinin tecavuzune ugradiginda "ulan acaba simdi kolunu bacagini tamir edebiliyorsa, bekaretini de tamir edebilir mi" diye dusundugum, sonra "iyiymis yahu" diye dusunmeye devam edince kendimden nefret etmeme sebep olan heroes karakteri.
  7 -6 ... haymatlos
 8. 8.
  Oyunculuğu beş para etmiyen güzel senaryo kaliteli 3-5 oyuncunun arasında sırıtmadan duran bir hatun. konuşurken kelime tonlamalarında her kelimeye vurgu yapması beni delirtiyor pitaaa * .
  ... qltablasi
 9. 9.
  save the cheerleader, save the world! zihniyetinin başrolü; bunun vücudu yenilenir, kopan organlar çıkar veya kaynar eskiler. syler bunun kafasını kesip gücünü aldığında sinirlerine bişi oldu ve birdaha hiçbir şey hissetmedi ta ki tutulmaya kadar...
  ... fazlasiylakarmakarisikotesi
 10. 10.
  dizinin ilk sezonundan sonraki tüm bölümlerinde baymaya başlayan karakter. evet baymak dedim ama hakikaten öyle bi baymak değil... hiçbir numarası olmayan bi tip. düşünüyorum hani bu neden hala dizide diye, cevap bulamıyordum ta ki noah'yı hatırlayana kadar. evet babası sayesinde dizide kalmıştır. Jack Coleman'ın harika oyunculuğu ve diziyi izleyen herkesin bu adama bayılmasından dolayı claire denilen angut ki canlandıran hayden'ın bok gibi oynamasına rağmen hayatta kalmıştır. abi bu kadar da şanssızlık olmaz lan kız ölümsüz. ölmüyor hacı diziden ayrılmasını istesek de. kötü ötesi rol yapmasını falan söylemiyorum bir de dediğim gibi ileriki sezonlarda artık bu kızla alakalı işlenecek bir şey kalmamasına rağmen dizide tutuyorlar ve artık muhabbetler ve sahneler o kadar zoraki oluyor ki... insanın içinden nolur sylar şunun ağzına sıç parçala aq malını demek geçiyor. babası ve bunun arasındaki diyaloglar çok ciddi derecede kalitesiz olmuştur. benim öyle kızım olsa yemin ederim her gün döverim. öz kızım olsun evlatlıktan reddederim. bizim noah'da da harbi tam peygamber sabrı varmış. her şeyi anlayışla karşılamalar falan. gerçek hayatta sanki böyle de anasını satayım...
  ... buyuk resim gorucu