bugün

heroes adlı dizide ki amigo kız. ayrıca kendisi dizide çok önemli bir konuma sahiptir.
hayden panettiere'nin canlandırdığı heroes karakteri. hızlı doku yenileme yetisi vardır. bu hatunu otopsi yapıyorlarda bir bok olmamış gibi kalkıyor böylede manyaktır kendisi ancak çok güzeldir orası ayrı. kendisine çoktan 1 kutu bursa kestane şekeri yapıp yolladım bakalım haftaya gidiyoruz annemle.

ayrıca dizide " amigo kızı kurtar, dünyayı kurtar" cümlesinin ana hedefi durumundadır.
tarz olarak wolverine i andırır. bu kardeşimiz göğüs kafesi açıkken bi,le bir mont edası ile onu kapatıp kendisini yenileyebilir. yanmaz, parçalanmaz, bölünmez.

evet her gördüğümde yumuşak ve güçsüz wolverine i hatırlıyorum.
(bkz: cheerleader)
izleyicilere onbeş yaşında olduğu yutturulmaya çalışılan kız çocuğu.
evlatlıktır. üstüne üstlük kime güveneceğini bilememektedir.
aslında amcası olan peter ile arasında birşeyler dönmesi umudundayım..
89 doğumlu 1.55 boylarında *Hayden Panettiere isimli oyuncunun canlandığı heroes karakteri.
Erkek arkadasinin tecavuzune ugradiginda "ulan acaba simdi kolunu bacagini tamir edebiliyorsa, bekaretini de tamir edebilir mi" diye dusundugum, sonra "iyiymis yahu" diye dusunmeye devam edince kendimden nefret etmeme sebep olan heroes karakteri.
Oyunculuğu beş para etmiyen güzel senaryo kaliteli 3-5 oyuncunun arasında sırıtmadan duran bir hatun. konuşurken kelime tonlamalarında her kelimeye vurgu yapması beni delirtiyor pitaaa * .
save the cheerleader, save the world! zihniyetinin başrolü; bunun vücudu yenilenir, kopan organlar çıkar veya kaynar eskiler. syler bunun kafasını kesip gücünü aldığında sinirlerine bişi oldu ve birdaha hiçbir şey hissetmedi ta ki tutulmaya kadar...
görsel