bugün

bunlar ne ayak ben yıllardır anlayamadım amk.

manyak olmaya karar verdim yüzde 90 erkek.
traveler of secret moments
bez bebek nana
kilo batra yüzde 51 erkek.
bik bik. yüzde 75 kız
excornist bunu da aşırı merak ediyorum.
Saraca.
Manyak kız değil mi yha?
Lütfen listeden beni çıkarıp manyak olmaya karar verdim yazar mısın teşekkürler.
görsel
manyak olmaya karar verdim böyle.

Çok yakışıklı yha bir başlığa atmıştı.

ne çabuk unuttunuz..

Ama çok gün geçti...
Manyağa bak sen .

Şayet böyle ise dm gel guzum.

Swh...
Aramızda erkek taklidi yapan kızlar var, kız taklidi yapan erkekler var, True yinede dikkatli ol sen.
Excornist manyağın fotosunun sen de ne işi var?

Bundan sonra sözlüğe foto atmıcam. Kesin bunlar bize de bakıp osbir çekiyordur..
Bütün toplar, gayler ne olduğu belli olmayan yumuşaklar hep True' yi buluyor, her nedense.
excornist o foto bende bile yok...
Manyak tam hayal ettiğim tipsin aq.senle güzel arkadaş olurduk.
True bebesi doğru söylüyor, sözlük gırla ne olduğu belli olmayan, gizli toplar, gayler, hafif erkeksiler, hafif kadınsılar barındırıyor.
O değil de asıl true nun ne olduğu belli değil.
Saraca bir anda değiştin sen Ankara tinercisi gibi konuşmaya başladın.
excornist bunu da aşırı merak ediyorum.

Siktir et çok önemsiz.
Çok afedersiniz true geçen de taşak yalıyordu. Ben de anlamadım. Püü püü
https://m.uludagsozluk.com/e/46587938/

Silkilmek istiyorsan çevremiz geniş. Ayarlarım sana.

MAdem Dert ettin bizi. Merakını giderelim. Laf sokmayla olmaz. Yiyorsa gel tadına baksınlar senin.
Burada birisi erkeğim dese. Off kadınım benim diye karşılık verilir. Öyle değişik ortam.
Excornist sen hiç konuşma aq hem ne olduğun belli değil hem efbiay gibi adamsın o fotoyu nerenden çıkardın.
traveler ateşi yaktı, vazelin alın ..
Traveler siz sikismek isteyince whatsapp grubunda müsait olan birisi gelsin mi diyorsunuz? Öyleyse iyiymiş quick sex.
excornist sen hiç konuşma aq hem ne olduğun belli değil hem efbiay gibi adamsın o fotoyu nerenden çıkardın.
true.

Ya şimdi o sözlük erkekleri saçları başlığımı tipleri başlığımı.

Bir foto atmıştı.
Altında yaz gelse artık diyordu yazmıştı muhtemelen ya Nisan ya mayısta atmıştı.
Bende başlığına koydum merak ederler diye.
Bayağı 3 ay oldu unutmuşsunuzdur.
Travel saçma bir şekilde ortalığı karıştırmayı başardı yine amk.
Akilli hans, true, frank, Merkel, hepsi bir olsalar yinede traveleri silkemezler.
Benim anladığım kadarıyla excornist manyağın fotoğrafını telefonuna indirmiş.
Net bir şekilde şunu anladım travel eşcinsel. Saraca top deyince acayip sinirlendi. En azından birinin cinsel kimliğini çözdük.geriye kaldı diğer on kişi.