bugün

bülent akyürek kitabi.

"(.../...)

isigin yanmiyor ressam abi!tuvalin kan agliyor biliyorum!surada basi elleri arasinda cömelmis karamsar kizin tepesindeki mor daglara fircandaki beyazi bir calabilsen- kurtaracaksin insanligi karanlik gecelerden..!

fa´nin fakatlarla farklilastigini fark´etmesen de farkliligin fark´lilasmadigini farketmek farkmaz artik senin icin!

fa´nin fakatlarla farklilastigini görecek ve bu faribana hak vereceksin.birak cama konan sinekleri saymayi, burada fa´dan söz ediyoruz fa´lan.. fa´lan.. faaaaaaaaaaa...

(.../...)"
bülent akyürek kitabıdır.
inciler;

"roman kahramanları da bozuk çalmaya başladı, senin yüzünden onları tam tahlil edemiyormuşum !"

---

"ışığın yanmıyor ressam abi! tuvalin kan ağlıyor biliyorum! şurada başi elleri arasında çömelmis karamsar kızın tepesindeki mor dağlara fırçandaki beyazı bir çalabilsen kurtaracaksın insanlığı karanlık gecelerden...!
(bkz: cehennmemi nasıl birşey allah bilir)
sebest nazıma sırf nazım hikmete kıllığından karşı çıkmıyorsa bende birşey bilmiyorum. bu bir

hergele sen yazda okuyalım bu iki.
sen şiirden anlıyorsan ben sultanı tenkidçiyim. bu da üç.
cehaletini bana cevaben yazdığı yazısında ortaya koyan yazardır.
(#6933751) nolu entry'sinde "çağdaş anne ve babalar, kendi ürettikleri piçlerini de alıp sinemaya gidecekler" gibi bir cümle kurmuş. gerçekten çok tutarlı! çağdaş anne babalar, kendileri çocuk üretiyor ve ortaya ürün olarak bir piç çıkarıyorlar. küfür sıçmak böyle bir şey olsa gerek. bu durumunda "kendi anne babasının ürettiği ne oluyor?" diye sormak isterim kendisine. ha bir de turgut özakman diye biri varmış. kafasını atatürk'le bozmuş! yazdığı entry'leri inceledim. kendisi neyle bozumuş acaba kafayı? birine bok atarken biraz kendisine bakmasını, biraz da tutarlı olmasını tavsiye ediyorum. ha unuttum, tabi bir de en önemlisi ahlak.
şişi de kebabı da yakmayan yazar.

biliyorum bu senin için hakaret gibi oldu.

olum ne zaman hakkında yazsam eksiye gark oluyorum!
şiirden anlamıyor. nasibi yok üstelik.
(#6970701) sabahın köründe uykumu bertaraf etmeyi başaran tek kişi. hani okunacak bir şeyler bulsam da bir nebze de olsa kendime gelsem diyordum ki cinnetim cennetimdir'in yazısını gördüm. daldım, gidiyorum ama okurken. hayaller bile kurdum. akarsu gibi, temiz. yavaş yavaş akıyor. en sonunda bir okyanusa ulaşıyorsunuz...

aslında bir yandan da yaptıklarını kendisine itiraf etmiş. yazarak rahatlamış, duygularını dökmüş. en güzeli. kimimiz yazarak, kimimiz konuşarak, kimimiz paylaşarak atıyor içindekileri. cinnetim cennetimdir ise, gayet güzel bir yol seçmiş bu yazısında. sizi bilmem ama bana böyle kıyıda köşede kalmış, okunmayanı bekleyenler daha çok hitap ediyor...

umarım, yolu nefeslendikçe aydınlanır. yolun hep aydınlık olsun!!! sağ ol...
(#6997049) Yazısı ve anlatımı güçlü yazar, takdir edilesi insan.
(bkz: (#7004388))
öyle abazandır ki kadınları sigara araba vs gibi şeylere benzetip bundan haz alır.aşağıladığı hor gördüğü türk kadınları arasında kendi annesi de vardır.ve yeğen unutma ki aşağıladığın o kıymetli biricik annen,yücelttiğin göklere çıkarttığın bir fahişeye değişilmiştir illa ki.
yazarlıktan çıkarılmış olan yazar''ımsı''dır.uludağ sözlüğün atlattığı bir faciadır.
(#7015879)

babasının prezervatif kullanmadığı güne lanetler olsun.