sen gelmezsen ben gelirim 2010 izmir zirvesi

topu topu 2 fotoğraf ve 1 video'ya sahiplik eden zirve olarak bu konuda sınıfta kalmasının yanısıra, ilgili fotoğraflardan toplu olanı soldan sağa olarak chronicstudent, (kafan yarım çıkmış hoca, sori. benim kafa on numaraydı, ondan kelli) susamsokagisakini, aradan kafasını uzatan ve gözleriyle götümü 3.5 attıran bir scotty, ardından.. ya omnish'miydi hacı seninkini bir türlü öğrenemedim.. neyse devam, zirvenin ağır ağbisi rivne, karizması yerlere akan bir yönetmen tedekacısı visne asidi, uggly shit ve rot ve balans'ı muhteva ediyor.

dipnot: mahlaslarda hata var ise affola.

bu fotoğrafın link'i: görsel

ikinci ve son fotoğraf ise kafasını öne eğip birilerine mesaj yazan cinnetim cennetimdir mahlaslı aka. 'kılokvörk orınç'ın başrolü', zirvenin aykırı çocuğunun suratına patlayan bir flaş ve 'noluyo lan!' haklı tepkisine ait. muhtemelen bu anlamsız fotoğrafı kendisi sildirecek gibime geliyor ama çok özür dilerim hacı. (çektikten sonra da dilemiştim. ama bu eşek şakasını kabul et bence çünkü bir örnek vereyim sana, içilen biraların içine işemişliğim var. lkşdsjglkşjşsfd.)

üstüne methiyeler düzdüğüm fotoğraf da budur kankalar; görsel

pek bir hazırlıklı yakalanmasa ve amacı hiçbir şey olmasa da video'muz da hazır. aha da buyrun;

http://www.youtube.com/watch?v=Pn8XqPZHaU0