bugün

insanoğlunun, haddizatında cinlerle sürekli olarak bir arada olduğu gerçeğidir. bunun tartışılacak bir yanı yok. onlarla sürekli bir aradayız. sadece boyut farkımız var. yoksa mekanlar aynı yani. üstelik onlar bizi görebiliyor fakat biz onları göremiyoruz. düşünsenize, şu an siz bu satırları okurken belki de hemen yanıbaşınızda bir cin size bakıyor? evet, tabii ki, bu başlığı ibneliğine açtım. yoksa konuyla ilgili gerçekten bir bok bilmiyorum. maksat gece gece içiniz ürpersin amk.
(bkz: eti cin)
Aynı dünyada yaşadığımız içindir efendim. Evet.
küçücüktüm. ananem demişti bana bu lafı. cinler heryerdedir diye. inanmaz gülerdim yaşlı kadına. taaaki birgün odamda uyandığımda başucumda bana bakan o lanet şeye kadar. yüzü gözü o kadar parlaktıki, inanın gözümü açamıyordum. sanki nefes almak benim için zulümdü. bana bize inanman için daha ne yapmalıyız dedi o boğuk ve korkutucu sesiyle. tam elini yüzüme uzatmıştıki çığlık çığlığa uyandım. başımda ananem vardı ve dua ediyordu. ne oluyor dedim, ananem ''oğlum 1 saattir çığlık atıp uyanmıyorsun, okudum seni uyandın'' dedi.

şaka lan şaka, bende bişey bilmiyorum. hiçte cin görmedim. tövbe bismillah
doğrudur.
eğer şu an etrafımdalarsa neler izlediğimi biliyorlar. ama link ya da url adresi vermiyorum onlara.

ha ulan sahi onlar da wifi var mı internete takılıyorlar mı? tweet atıyorlar mı?
bi euzu çek giderler.
duşta korkanları teselli edecek hadisedir. korkmayın lan hadi yine iyisiniz en azından tek kalmıyorsunuz.
eksisozlukten araklanan bir basligin uludagsozlukte hortlamasidir. carpilacaksiniz munafiklar.
Gecenin bir saatinde entry girilesi konudur.
bakteriler her yerdedir. ondan doğrudur bu cümle de.
başlığı okurken elektriğin gitmesiyle ufaktan gerilim dakikalarının başlamasıdır.
cinlerin heran heryerde olmalarından mütevellittir. Arkanızda bile olabilir şuanda, kolaçan etmekte fayda var.
(bkz: allah ın elektrik olma ihtimali)
(bkz: Allah yok cin yalan)
doğru olan önermedir. cabbar kardeşimle oturuyorum şu an. az önce kapıyı kapat dedim ardından küt diye çarptı kapı. tesadüf mü? hayır cabbar yaptı.
keşke kadın olsa.
her yerde olan cin değil allah'dır. yanımda bir cin var mı bilmem ama 'şeytansın şeytan' dediğim bir dişi var ve uyuyor. bence bu daha iyi.
Gece gece okutturdun şu kelimeyi! Yusuf yusuf oldum günahı sana.

Yanımda ki şey de bişeye benzese bari yokluktayız mk.

Edit: tövbeler olsun.
bir değil milyonlarca vardır. saçımızın içinde bile. dişlerimizin arasında bile. midemizdekilerin adı bile lise okuyan herkes tarafından bilinir helicobacter pylori.
(bkz: düşman götüne)
az sonra nane likörü ile karışacak olan cindir.
O seninle uğraşmaz bakmaz bile ne zaman cenabetsin pis koku yayarsin meleklerde onlarda sana lanet eder çok günahkar olursan senden hoşlanmazlar dikkat çeker sin başkan aksilikler gelmeye baslar.
Ben de nerde bu cinli baslıklar diyordum.
Sana selamı var şimdi yanına geliyorlarmış. Ama sen inanma kesin zikecek.
Kötüleri iyileri vardir insanlardan önce yaratilmislardin bilim ve ilmi bizden daha iyi bilirler vücut olarak sihirli güçleri vardir.insanlar onlar görmezler onlar görürler ama rahatsizlik vermezler kötüler inden ise melekler korur. Onlarda ürerler daha uzun yasarlar.onlara da peygamber ve kitap gelmiştir bizim onlar soyut bilmemiz gibi onlarda bizi soyut bilirler belli bir ilimle veya sihirle onlar ile iletişim kurulabilir insanlar daha üstündürler belki zeka belki de irfan olarak.