1. 1.
  Nezih Ünen in 1997 de karnaval adlı albümündeki mükemmel şarkı. nerelerde bu adam, sonra ne oldu bilmiyorum ama zamanına göre çok güzel bir klipi vardı. alt yapısı, sözleri, kullanılan enstrümanlar gerçekten çok hoş. niye böyle adamlar piyasada kalmadı, serdar ortaçlar falan geldi anlamıyorum. işte bu yüzden almıyorlar abi biz aaaabeeeeyeee.

  https://video.uludagsozluk.com/v/cingene-yuregim-3729/

  3 ... tfcvbg
 2. 2.
  hayatın esmer kıyılarından, sarışın hüzünler çalan, gecenin matemini yalnızlığına eş ederek, neresi sıla, neresi gurbet diye düşünmeden, dünya benim yurdum vatanım diyen, gökyüzünün herkese ait olduğunun bilincinde olan göçebe bir ruh halinin tanımıdır.
  5 ... hece ozturk
 3. 3.
  zamanının çok ötesinde bir klibe sahip, zamanının ötesinde bir şarkı. loopa alınması caizdir. nezih ünen abimiz "anlatıcı" pozunda klip atmosferinin dışında yer alarak karizmasını göklere çıkarmıştır ayrıca.

  ipe bağlı muhabbet kuşunu tutan mavi gözlü küçük kız ve kırmızı kadife elbiseli dansçı kızın * yaşlı adamın suratını gülümseyerek okşadığı kare, ilk aklıma çakılanlar.

  ekleme editi: klipteki küçük kız, ünlü birinin çocukluğu gibi geldi? andırsa da tuba büyüküstün desem değil, başka biri yahu.
  ... beat