bugün

girişte eti cin ve cin-tonik ikram ederler genelde. ayrıca jean le katılmak olumlu bir izlenim yaratabilir.
Bu tarz cinsel konular konuşmak hiç doğru değildir.
Sabah kendilerini cirilciplak ve bok icinde bulacaklardir.

Ve muhtemelen delirip intihar ederler.
obanların insanlarla taşak geçmek için götlerinden uydurdukları hikayedir kimi hikayeler gayet başarılıdır.

çocukluğumda pancarları sulamak için tarlada yatardık ve haliyle etrafta ki diğer kişiler toplanıp uyuyana kadar sohbet ederlerdi. konu enin de sonun da bu hikayelere bağlanırdı.
Halay başı olmak.
dedemin yaptığı bir şeydir, bizzat kendisinden dinlemişliğim vardır. evet halay da çekiyorlarmış. *
Genellikle bir arkadaşın katıldığı anlatılır. Malesef bizi davet etmiyorlar. Hep bir arkadaş.
Bir rivayetten otesidir. Kirsal alanda pek cok insanin basina gelmis, ama konusamamislardir.

Genelde aciz insanlar hedef secilir ve sabaha kadar delice oynatilir.

Dua bilmeyenler duramazlar. Korkunctur.
(bkz: ayol çarpılmaya mı geldik kalkın)
keyif verici maddeleri bıraktıktan sonra artık başıma gelmeyen hadise. ne güzeldi o günler hey gidi hey diyorum. tamam alkolü de azaltacağım.
yapılmaması gereken harekettir. düğüne kız kaldırmaya gidersiniz bir bakarsınız siz kızı değil ama cinler sizi kaldırmış
katılın ama üç kere adını söylemeyin lan, düğün müğün demez siker yeminle.
zor bir psikolojidir.
başı kesik gelin mevzusu vardır, bir ara anlatacağım.
damat halayı'nda taklit amaçlı bakılan bacakların ucundaki ters dönmüş ayaklar kafa karıştıracaktır.
gelinin teyzesinden bir adet eti cin.
Cinlerin normal olarak yapabilecekleri bir etkinlik, biz katılsak sikerler o ayrı.
-hocam bu cin olmadan adam çarpanlarınız varmış doğru mu
+pek kalmadı o eskiden vardı ama
-hee iyimiş
+kola, fanta?
-abi kola alıyım
+tamamdır.

şeklinde muhabbetlerin oluşabileceği düğündür.
geceleri Çocuklar ortalıkta dolaşmasın diye Çocuklara anlatılan hikayelerdir, korkutma esaslı eğitim yöntemlerinden en işe yarayanıdır. saklambaÇ oynarken altımıza sıÇıyorduk oğlum. genişti bizim oralar. hey gidi hey.
Gece zirdeli eglenip sabah bombos bir ovada yalniz basina uyanmaya sebep olur. Birden kafada deli sorular turer.
davul zurna eşliğinde cin fizz'lerimizi yudumlayacağımız enteresan bir düğün olacaktır.
Akıllara zarar bir düğündür.
Benden damada kuzu kellesi güzel büyü yapılıyor tavsiye ederim.
Bölgeden bölgeye değişir. Kemanlı operalı dügün var sazlı ankara havalı var. Elit cinler tercihiniz olsun.
+ayağı yarı ters olan kulakları büyük musabbardan bir Bizans altını
(Hır hırrr hırr)
-ne oluyor lan burada du bir gidem bari
+Kolları yarıdan ters gözü şaşı zuzuladan Roma diademi!!!
(Hırr hırr hırr)
-bilader selamın aleyküm ne oluyor burada müzik neden hızlı
+Sen kimsin lan?
-Abi sesi duydum geldim
+Sen Her ses duyunca böyle gelir misin lan değişik
-genellikle abey
+Fiyuuut (ıslık çalar) gelin lan şuna ters perspektiften gösterelim ebesini.

+Çat pat gırç pırt)

-anaağm cin bunlar nas Felak Inna a'teyna!?!??!

(Zamanında dua öğrenmeyen kamil dayının hazin sonu bu oldu. Maalesef.)