bugün

cotodelas' ın yaşadığı futbola bakış açısı evrimini yaşayıp önce objektif, centilmen, saygılı bir futbol sevdalısı olarak sonraysa fenerbahçe' ye haksızken bile toz kondurmayan ve galatasaray hakkında kırıcı çıkışlarda bulunan bir fanatiğe evrilerek tanınmış eski bir yazar.
galatasaray hakkındaki üzücü çıkışları ve abartılı fenerbahçe sevgisi nedeniyle bir ara nickini bulup donuza eklediğim yazardı. umarım hala aynı üzücü çıkışlara imza atmıyor, futbol konusunda objektif oluyordur. aksi takdirde hep donuz listemde olacak.
Herif 10 sene önce burayla dalga geçiyordu. Kafam güzelken girerim anca diyordu ekşi kapanır kapanmaz burada almış soluğu. insanda az bi duruş olur. Zaten ekşi üyeliği alır almaz burdan sıvışanlardan hayır gelmez.
bir dönem muhabbetimin olduğu ancak aşırı fenerbahçe sevgisi ve fanatikliği yüzünden futbol konusunda objektif olamadığını fark edince çok üzüldüğüm yazar. kendisini artık sevmiyorum, görmek de istemem. ama bir gün futbolun sadece fenerbahçe' den ibaret olmadığını anlamasını dilerim.
moruk artık ekşide yazıyor buraya uğramıyor sanırım. vay be.
uzun süre sonra hakkındaki bazı düşüncelerimi kesinleştirdiğim yazar.
kendisinin aşırı fenerbahçe sevgisi ve galatasaray nefretinden ötürü futbol konusunda objektif olamadığını fark ediyorum artık. keşke bir gün futboldaki tek renklerin sarı ve lacivert olmadığını fark etse: o zamana dek hem uludağ" da hem ekşi" de yazdıkları futbolun bağlarını yıpratacak bu değerli yazarımızın.
kendisine hak etmediğim suçlamalarda bulunduğu için kırgın ve kendisiyle diyalog kurmayacak olmaktan ötürü mutlu olsam da bir gün objektif görüşünü engelleyen sarı ve lacivert perdeden gözlerini sıyırmasını ve futboldan keyif almasını dilerim. o güne kadar çok fazla şey kaçıracak.

not: sırf çok sevgili takımını, saygı çerçevesinde olduğu halde, eleştirdiği için insanlara hak etmedikleri ithamlarda bulunmak da sadece üzücüdür. bunu da hatırlatmak gerekir.
Beni zamanında twitterdan küfür edip bela okuyup engellemişti. Komiksin be oluum ay pardon zencicim.
guitar hero'da bugünkü performansı alkış almasa da yine de işi götürebildiği için kendisini kutladığım yazar. * ayrıca sensin sarışın ulan!
(#13175585) adam koymuş geçmiş aga kimseye laf düşmez. *
(bkz: Amokachi)
bir aşkınla yandım kavruldum zencisi değildir.
alo fatih başlığına yaptığı replikler ile hunharca gülmeme neden olan yuzııır.

(#22841828)
(#22841814)
(#22841919)
(#22841865)
(#22841846)
(#22841919)

Ahahaaaaaaaaaaaaahhhhhhaaah. Yerlere yuvarlanmama sebep olan entrynin sahibi yazar.
Ay bi sn çok fena gülmem geldi yine.
Ahahah kendimi çok seviyesiz hissediyorum ama çok komik ya!
çok iyi bi yazardı ama sanırım o da sözlüğü bırakıyor yavaştan.
“Sen tam tabancayı
Şakağına dayamışsın;
Kapı açılıveriyor
Ve üstündekileri
Bir bir fırlatıp atan
Bir leylak sesi…”
görsel
bir yazar.

yıllardır konuşuruz ederiz; zeki ve kabiliyetli bir insan olduğunu bildiğim halde, bu denli yetenekleri olduğunu bilmezdim.

kırmızı ona çok yakışıyor.

görsel
gandhi'nin ''Eğer bir salak konuşurken, ona akıllı biri cevap verirse, dışarıdan bakanlar iki salağın sohbet ettiğini sanarlar" sözünü kendisine şiar edinmiş yazar. *

edit: üstte bir mazlumun yazısına ithafen cevap vermiştim.
(#20343797) sadece kendini düşünen, her gün sebepsiz yere ölen fok baliklari ve kutup ayilari için hiç bir şey yapmayan, 21. Yüzyilin bencil bir bireyidir. Yakinda peşine taktiğim adamlar tarafindan temiz bir sopa yiyecektir.

Not : bugünlük 4 entry hakkini doldurmuştur. Tebrik ederim.
çok değerli bir kadının hakkında yazdığı şu #18834411 numaralı giriye katılıyorum.

ilaç gibi bir adam kendisi. böyle bir girisine rastladığımda, muhakkak "son entryleri"ni taratır, okur oylarım.
çifte kavrulmuş fındıktan daha lezzetli olmadığı kesin olan hede.
böyle çok canınız sıkıldığında bence yazılarına bi göz atın, insanın keyfini yerine getiriyor. güldürmek zor iştir. kendisini tebrik ediyorum.
gece vakti, komikli, şakalı,orijinal bi başlık görüyorsak sahibinin cifte kavrulmus zenci olduğunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz artık.

(bkz: grup seks öncesi sarılıp galibiyet yemini etmek)

Ilhamını kaybetmemesi dileklerimle
(bkz: püff)
acayip güzel entryler giren birisi, yazmadan edemedim lan. yazmamak gibi bi niyetim yoktu zaten de neyse *
anında eksilendik yalnız ha.