Cehape zihniyetini gösterir. Devleti geliştirmek için zerre yardım etmezler. Ama iş bölücülüğe geldi mi Cehape hemen iş başında.
Öyle bir şey Yok.
Hangi pkk ya çağrıdır diye merak ettiren durumdur.

Sözde çözüm sürecinde yere göğe sığdıramadığınız pkk ya mı?

Bu ülkede çocuklara tecavüz ettiler, bir kereden bir şey olmaz dediniz,

Bu ülkede isid denilen terör örgütüne tırlar yollandı, o mühimmatla belki de kendi mehmetçiklerimiz şehit edildi sesiniz çıkmadı.

Ne zaman nemalandığınız, kapılandığınız, yaltaklandığınız partiye biri dokunmaya kalksa ağzınızdan salyalar akıtarak;

"acilen idam gelmeli" nutuklari atiyorsunuz.

Birde tutturmuşlar bir 15 temmuz türküsü, lan 15 temmuza yeltenenleri kim besledi?

Kandırıldık.

Sonrası " ben hayatımda ne kandıran nede kandırılan oldum"
yaran davettir. yarın olmadan unutulur.

o değil de iç savaş falan diye öten kripto fetöcülere dikkat. buralarda ortalığı karıştırma peşindeler.
sokağa çıkıp demokratik hakkını aramak neden savaş çıkartıyor ki? bütün gelişmiş ülkelerde sokak gösterileri olur. gidip hemen oluyor diye savaş mı çıkacak?
bu anlayışa göre kimse aman iç savaş diye sokaklara çıkıp hakkını aramasın siz de diktalığınızı sürdürün. de siktir lo.
daha bi sene önce hdp nin yaptığı görevi mecburen üstlenmişlerdir gezide de sokağa çıkarıp ekonomiyi öldürmüşlerdi.
Televizyonlar sayesinde sokağa çıkacak kişi sayısı düşmüştür. (bkz: isimsizler)
452 km yürüyüp ne yapacaksın? Şimdi de böyle mi etkileyeceksin kitleleri?

Edit: chpliyim.
davete icabet etmek lazım. tito aldım oğlanı yola koyuldum haberin ola.
Ataturkten ataturkçulukten çoktan ayrılmış bir partidir. Yürüyüş nedir ya çoktan parti rayından çıktı bence.
erdoğanın örnek olduğu davranıştır. her lider milyonlarını evde zor zaptetmesi ile ortaya çıkan durumdur. Fakat erdoğan sokağa çağırınca vatan sevdalısı, muhalefet çağırınca terör eylemi olarak algılanmaktadır.
Hukukun ustunlugu ve yarginin bagimsizligi ilkesine terstir. Karari veren hakime tehdit savuran Kilicdaroglu hangi hak ve adaletten bahsediyor. Taha temyiz ve itiraz yolu acikken neyin yuruyusu kaldiki madem diktatorluk var bu yuruyusu nasil yapabiliyor bir milyon soruda bu sorulari cevaplayamayacak zekaya sahip hiyanet icinde bir herif nerede vatan haini yaninda kk nerede bozguncu orada kk. Bu herifi seveni anlamak mumkun degil hdp chp feto ele ele vermis abd almanya dia destegiyle ulkeyi yangin yerine cevirmek istiyorlar heralde kk dersimin ocunu devletten almak istiyor.