bugün

görsel
sanırım mhp'nin akp'nin köpeği olmasını reddetmesinin ardından akp'nin isteyeceği bir ittifak.
reis in kemal kılıçdaroğlu nu değiştirelim açıklamasından sonra olabilir mi? olabilir.
2028 seçimlerinde olabilecek kardeşlik ittifakıdır.
Böylece siyasi tartışmalar da pek olmaz.
galatasaray fenerbahçe itiifakı gibi bir şey. düşünülemez.
abi yeter artık bu iki parti ittifak olsun da kutuplaşma son bulsun. koskoca ülke amk atatürkçüsüne de yeter islamcısına da solcusuna da ırkçısına da göçmenine de.
Kılıçdaroğlunun özgür özele imamoğlunu sırtından at dediği ileri sürülüyor. Chpyi anapa döndürmesini istemiyormuş.

Önümüzdeki yerel seçimde chpninde akpye çalışacağı, belediyedeki chplileri kullanarak provakasyonlar geliştirip akpye dosyalar sızdiracağı konuşuluyormuş.

https://www.takvim.com.tr...aya-o-gorusmeyi-anlatti/9
yalnız o değil de.. ekrem imamoğlu'na helal olsun. koltuğuna yapıştı kırk sene bırakmaz denen kemal'i 3-5 günde şutladı partiden.

adam tam alfa aq. bu adam cumhurbaşkanı adayı olsa tayyibi de tokatlardı. ben bundan eminim.
ÖZgür özelin saçmalamalarıyla artık gizli falan değil bayağı açığa çıkmış ittifaktır.
galatasaray, beşiktaş ve fenerbahçe ittifakı gibi imkansız bir ittifak. daha burada galatasaray ile ilgili yazdıklarını okumamak için donuza eklediğim yazarlar varken bu tip ve benzeri bir ittifak imkansızdır.
(bkz: günaydın)

Yahu azizim yeni mi anladınız. Al takke ver külah meselesi. Hep diyorum bu iki güruh aynı tonun laciverti diye ama hep kızıyorsunuz bana.

Bakın azizim siyasiler, kendilerinden başka bir şey düşünmezler. Halkmış, refahmış, ülkeymiş hepsi kendilerine hizmet ettiği sürece kutsaldırlar. Çıkarlarını korumak için öyle fırıldaklar döndürürler ki anlamak mümkün değil. Maalesef bu bütün dünyada böyle ,

Peki bu durumda bana sorsanız " yüce yabgu , sözlüğün kralı, biz ne yapabiliriz?"

Ben de derim ki; siyasetin götüne koyun gitsin. Zaman harcamayın , düşünmeniz bile israf. Bunun yerine siyasilerin , çevrenizin, akrabalarınızın size zarar veremeyeceği ekonomik özgürlüğe bir şekilde erişin. Sonra inancınız ne ise artık, namaz mı kılarsınız , rakı mı içersiniz, karıya mı gidersiniz beni ilgilendirmez , her anınınızı mutlu yaşamaya bakın. Sonra da geberin gidin. Tıpkı benim yapacağım gibi."
(bkz: israil filistin dostluğu)
iki kitleninde birbirinden farki yok. bir sadece laciverti.
bence olabilir ikisi de kabul ederse ama sanmıyorum. o zaman ikisi de cumhur veya millet ittifakı olur ve kesin kazanırlar bence.
Türkiyede siyaseti tayyip erdoğan kurguluyor.
Halkı kendi kadar iyi biliyor ve chp yi karşısına istiyor.
Tayyip erdoğan ın samimiyetle yanına çağırıp da gitmeyecek bir parti yok; hdp ve tip de dahil.
Chp ile yan yana duran kaybeder: canlı ornek iyip.
Özdağ da oralarda çok dolanırsa çöplüge gidecek.
chp-msp ittifakını hatırlatan ittifak.
Kaynak neticem olsa inanırdım kaynak lağım çukuru olduğu için inanmıyorum.