bugün

hoşgelmemis yazar. hayatımda bu kadar güzel yalan söyleyen insan görmedim.
muhtemelen tadı güzel yeni yazar. *
hoş gelmiş. *
bana cok kizmis. baskalarinin avukatligini yapmaktan hoslanan yazar. *
severek takip ettiğim bir dokuzuncu nesil yazar.
kan dökmeyi seven kadın yazarlarımızdandır * .
(#16169737) ağda konusundaki kesin tavrıyla takdirimi kazanan kaymak kadın.
bir entrysini görünce dikenlerim tüy tüy oluyor.
Çok sevimli , çok munis , mübarek bir zat-ı muhterem. Pilavlı sohbetlerin daimi üyesi. Maklube aşığı yazar kardeşimiz.
bana biraz içlenmiş sanırım ama, '' ne yaparsın işte hayat böyle be arkadaşım '' diyerek selamlarımı sunduğum yazar.*
(#16682771) zall'ın ürettiği bir otomatik başlık açma programı olduğunu düşünüyorum bu yazarın.
tavuk çorbasıdır o.
kadın erkek çekişmesi ya da bayanlara atıfta bulunan başlıklarda entrylerini esirgemeyen yazar. biraz duygusal yazıyor.
yobaz sözcüğünün anlamını bir an önce öğrenmesi gereken yazar.
kpss yi kazanarak ığdır da türkçe öğretmenliğine başlamış yeni nesil yazar.
sanilanin aksine sakirt olmadigini dusundugum yazar ya da trolleniyor da olabilrim...
sözlükte bi ton dangalakla muhatap olmaktan chickensoup gibi yazarlarının değeri bilinmiyor. ben böylesine iyi niyetli bi insan ne gördüm ne de duydum.

edit : özürümü bir de burdan tekrarlıyorum.

(bkz: buarada çok severim tavuk çorbasını)
(#17236549)

--spoiler--
6 yaşında da bir yeğenim var. babamla kavga ettiğimizde acaba bana vurur mu diye söylenirken ''korkma teyze ben de dedemi döverim.'' diyen. gelsin 6 yaşında erkek nasıl olurmuş görsün.
--spoiler--

güldüren yazar. allahın bebesi lan ne demesini bekliyordun.
nickini her gördüğümde karnımın acıkmasına neden olan yazar.
benim entry açıklamama kızan yazardır.
dil bilgisi kurallarına uymayanlara takılan takıntılı yazar. aslında güzel bir şey yapıyor ama takıntı olarak algılanıyor.
peşin edit: bu Entryde hata falan varsa editlemem soyleyeyim.
(#18209393) aynı durumları yaşadığım, bu durumua rağmen hafif tebessüm ettirmiş değerli yazar.
feminist bir yazardır. kendisi troll başlıkların hepsini ciddiye alıp, kendince onları tek tek azarlıyor.

demek istediğim şey şu; arkadaşım sıkıntın nedir?
Sözlüğün en dusunceli yazarı. Ayrıca fena analizci kendisi.
Edit: analizci ne bilmiyorum ama.
seri eksici yazarımsı.
(bkz: tavuk suyuna çorba)