bugün

sahip olunan cesedi elden çıkarma teknikleridir.
Bu konuda kalifiye ekibimiz ve modern tekniklerimizle hizmetiniZdeyiz. Ayrıca kısa bir süreliğine bir ceset getirene ikinci ceset yüzde 50 indirimli. Kaçırmayın...
Tavuk bile kesemeyecek insanların hayal dünyalarında ve filmlerde gördükleri teknikleri büyük bir tecrübe yaşamış gibi anlattığı yer.

Gören de hepinizi horror filmlerden fırlamış sanacak
(bkz: dexter)
Bu ise el atmisken, benim basimdaki sapigida yok edermisiniz?
Sobada yakmak.
öldürdükten sonra ormanın derinliklerine gidip toprağa göm.
Her ceset ilaki katilindenn izler tasir. Hic bulasmamk gerekir. Eninde sonunda yakiyi ele verirsiniz.
en iyisi adamı öldürdükten sonra güçlü bir asite dayanacak bir kabın içine koymak ve o kişiyi sülfirik asitle eritmektir. (bkz: breaking bad)
intihar etmek.
öncelikle kan izi kalmaması için boğma yöntemi tercih edilebilir daha sonra ceset parçalara ayrılmalı ve her bir parçayı yaktıktan sonra kalan parçalar çöpe dökülmeyip sülfirik asitle eritilmeli ve daha sonra bunlar imha edilmeli (örneğin toprağa dökmek) ve ceseti yaktığımız yeri tamamen temizlemeliyiz.Böylece cesetten kurtulmuş oluruz.

edit:bu şekilde bir cinayet işlenmesi durumunda hiç bir sorumluluk kabul etmiyorum.
küçük parçalara ayırıp farklı yerlere gömmek/atmak.
hecelerine ayırın ...

ce-set

bakın kurtuldunuz.

buraya bölmeli parçalamalı entryler giren yazarlar potansiyel katillerdir.

çünkü bunu düşünerek kendilerini bu yoa sokmuş sayabilirler.

gelin tövbe edin. maça gidelim. bira içelim.
ya ben bir şey buldum da diye polisi aramak bunlardan biridir.
samimiyetinizi ve dürüstlüğünüzü göstersin diye isim, soyad, kimlik numarası, imza eklediğiniz alakanız olmadığını belirtir bir tutanak tutup üzerine bırakıp oradan uzaklaşabilirsiniz.
Teslim olun.
- cesetten kurtulmam lazım!
+ bırak kalsın orada. sen artık hiçbir şeyden kurtulamazsın.
queen ravenna'dan öğrenebileceğimiz tekniklerdir.
Breaking bad izleyin ama ceseti küvete sokmayın.