bugün

(bkz: germenler)
traviandaki saldırı konusunda en güçlü ırk.
Alman taifesi.
Cermenler, bugünkü Almanya, Avusturya, Bohemya ve Polonya'nın batı bölümünü kapsayan Cermanya'da MÖ 3. yüzyıldan 9. yüzyıla kadar yaşayan halk veya bu halktan olan kimse.
travianda oyuna hızlı başlayan fakat oyunun sonlarına doğru çabuk sönen ırktır. Kendimde cermen tercih ederim , server açılır açılmaz girer , düzenli yağmamı yapar çevremdekilere 1-2 ay terör estirir , heyecanım kaybolunca köylerimi birlikten birilerine bırakarak türklüğümü gösteririm.

Oyuna cermenler başlar , galyalılar ortalarını getirir ve oyunu bitiren kişi güçlü fakat çıkarması pahalı birlikleri ile romalılar olur.
aslında avrupda kelt kardeşlerimizin asıl yerlerini işgal etmiştirler. avrupanın gerçek sahibi keltlerdir. yaşasın kelt ulusu!
travian'da en hızlı gelişen ırk.
Hollandalılar, Almanlar ve Avusturyalılar başta olmak üzere; ingilizler, Flamanlar, iskandinav halkları (Danimarkalılar - Danlar, Norveçliler, isveçliler, izlandalılar, Faroeliler), Almanca konuşan isviçreliler ve Güney Afrika Cumhuriyeti'ndeki Afrikaner halkı Cermen halklardandır.
Roma imparatorluğu'nun bile boyun eğdiremediği, bugün avrupadaki birçok milletin atası olan kavim.
(bkz: almanlar) (bkz: ingilizler) vs.
zamaninda roma olmasa, hala birbirlerini yiyecek olan soy.
latinlerin kültür mirasına ortak olmaya çalışan ezme bir millet.
Avrupa'nın en boktan milletlerinden.
iddia etmiyorlar, zaten öyleler.
Ayrıca Fransızların da kökeni germendir. Farklılaşma zamanla çok artsa da.
Hollandalılar (flamenkya), Almanlar ve Avusturyalılar, ingilizler, iskandinav halkları (Danlar, Norveçliler, isveçliler, izlandalılar, faroeliler), Almanca konuşan isviçreliler ve Güney Afrika Cumhuriyeti'ndeki afrikaner gibi hakların olduğu bir Hint Avrupa etnik grubu. dünya tarihine yön vermişlerdir. En büyük düşmanları Roma ve keltlerdir.
görsel
görsel
görsel
travian'da en güçlü ve saldırgan ırktır.