bugün

korkunç bir histir, hem iğrenirsin hemde kurtarmak için çabalarsın.
Tuvalete telefonla gitmemek çözümdür. Net.
bari helada ara verin şu telefona

sanki kulağında telefonla doğmuşlar.
iki gundur telefonu cep diye belirtmeniz cok hoş gercekten. yeni bir akim mi bu.

bu entrymi cep telefonundan girdim.
Can sıkıcı bir olay. Elimi sokar alırım.
olur böyle şeyler.
insanın hayatta deneyimleyebileceği en acı tecrübelerden biri. bu garip yazarınız da tecrübeledi. umumi tuvaletti bir de. artık tuvalet nasıl doluysa düşünün telefon üstte kaldı aşağı inemedi. aro tanımadığım bi kız çıkardı simi alıp çöpe attık.
Asıl şimdi sıçtın.
evladı kaybetmekle eşdeğerdir. başıma hiç gelmedi ancak umarım gelmez.
Başıma hiç gelmemiş olan olaydır. Çek sifonu gitsin efendim, yapacak bir şey yok.
üzerine sifon çekilerek görmezden gelinebilecek hadise.
Zamaninda nokia 3310 telimi dusurmustum bundan 2 sene once nasil alicam diye igrenirken cekmistim sifonu. Sonra noldu belediye geldi boru tikanmis aq
Cep telefonunu emanet ettiğin kişinin cebinden tuvalete yani o kişinin bokları üstüne düşmesi kadar acı verici olmayan durumdur. Yaşayan bilir...
Sony Xperia serisi baazı telefonları için problem değildir.
yeni telefon alma bahanesidir.
bide bunun köytuvaletleri yani tezek çukuruna düşmesi var. daha beteridir. meydana gelmişliğini duymuşluğum vardır.
"Telefonu alsam mı ay iğrenç, nasıl elleyeceğim ben onu " düşüncesi ile "almayayım amk tuvaletten ama o kadar da para verdiydim ben ona alacağım sike sike" düşüncesinin kıyasıya yarıştığı anlar yaşatır.

Sonuç olarak genelde o telefon alınır göz yumulur ve kullanılır.
Konuştunuz kişiden nefret ediyorsanız düşürdükten sonra " seni muhatabına bağladım " dersiniz.
az önce başıma gelen olaydır. htc one m8 i tuvalete düşürdüm şuan pirincin içinde titreyerek dinleniyor. açılmazsa eğer intihar edicem sözlük ne derim ben anama babama.
Farkina vardigin an Şiçtim Tepkisini vericegin Tek Durumdur.
en büyük korkularımın ikincisi. yok ama illa niye giriyosun telefonla dursun 2 dakka. demi.
Lan keşke daha büyüğünü alsaydım da deliğe sığmasaydı dedirtir. Yada dedirtir mi? Niye dedirtsin lan ben gidiyom.
bir gün ben alır o telefonu ineğe yedirir..b...la konuşmak zorunda kalırsın demiştim...oda bende o b....la konuşmam diyip lafı yapıştırmıştı...
Babamın başına gelmişti. Çıkarıp yıkamış ve telefon hala çalışıyor.
HiÇ tiksinmeden eli sokup alırım. Yani başıma gelse yapardım herhalde.